Canan Kozmetik (İpek Şampuan)’a iş başvurusunda bulununCanan Kozmetik, saç bakım alanında ürünler üretmek amacıyla yüzde yüz yerli sermaye ile Necati Akyazıcı ve Hasan Bulut tarafından 1981 yılında kuruldu. İlk ürünlerini “İpek” markasıyla şampuan pazarına sunan şirket, kısa zamanda ekonomik şampuan pazarında lider olmayı başardı.

1993 yılında İstanbul Merter’deki fabrika binasına taşındı, 1998’den sonra Ar-Ge faaliyetlerine ağırlık vererek pazarın ihtiyaçları, tüketicinin beklentileri doğrultusunda şampuanla birlikte, kaliteli ve ekonomik farklı kişisel bakım ürünleri üreterek ürün yelpazesini sürekli yeniledi.

Şirket, “İpek” markasıyla şampuan, saç kremi, saç jölesi, sıvı sabun, vücut şampuanı, bebek şampuanı, el ve vücut kremi, vücut losyonu, ıslak temizleme havlusunun yanı sıra “Parmex” markası ile aseton üretimi yapmaktadır. Canan Kozmetik ayrıca bazı uluslararası markaları da fason olarak üretmektedir.Teknolojisini yenileyen, ambalaj tasarımlarında değişikliğe giden Canan Kozmetik, 2004 yılının sonuna doğru Büyükçekmece Kıraç beldesinde 20 bin m2’lik kapalı alana sahip yeni üretim tesislerine taşındı ve üretim kapasitesini yıllık 40 bin tona çıkardı.

Canan Kozmetik, ambalajlarını grup bünyesinde faaliyet gösteren Seda Plastik’te üretmektedir. Çevre duyarlılığına büyük önem veren şirket, tüm plastik ambalajlarında doğaya geri dönüşümlü malzeme kullanmaktadır.

Canan Kozmetik bir bölge firması yapısına ulaşmak için dış pazarlara etkin biçimde yayılmaya devam etmektedir. Şirketin ihracatı yıllık satış miktarının yüzde 30’unu oluşturmaktadır.

Toplam kalite anlayışına dayalı üretimi, çağdaş yönetimi, uzman, deneyimli ve dinamik çalışan profiliyle, Türk kozmetik sektörünün başarılı şirketleri arasında yerini alan Canan Kozmetik, şampuan pazarında lider firmalar arasında yer almaktadır.

Canan Kozmetik, kişisel bakım sektöründeki global gelişmeleri takip ederek, tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünlerin üretilmesine ve mevcut ürünlerde de geliştirmelere devam etmektedir.

Canan Kozmetik’e iş başvurusunda bulunmak için :

canan.com

“İş Başvurusu”İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*