Çobanlık işi arıyorum coban arayanlar çobanlık işi arıyorum iş çoban

Çobanlık işi arıyorum coban arayanlar
Çobanlık işi arıyorum coban arayanlar

ÇOBANLIK İŞİ ARIYORUM İŞ İLANLARI : Büyükbaş ya da küçükbaş hayvan bakabilirim, deneyimliyim diyorsanız, firmamızın süt üretimi yapan çiftliinde yatılı kalabilecek tecrübeli çoban ve çobanlar aranmaktadır, hayvanları otlatabilecek, kaval ve zurna çalmasını bilen hayvanların dilinden anlayan çoban iş ilanları. internette en son yayınlanan ve devamlı güncellenen, çobanlık işi arıyorum coban arayanlar çobanlık işi arıyorum iş çoban arayanlar listesi. çobanlık işi arıyorum çoban arayanlar – çobanlık işi arıyorum iş çoban bul

Çobanlık işi arıyorum coban arayanlar
Çobanlık işi arıyorum coban arayanlar

İzmir menemende bulunan büyükbaş ciftligimize bakıcı aranıyor. traktör kullanabilen ve hayvandan anlayan 25 ila 50 yaş arasında olmak şartı ile evli ve kalabalık olmayan bir aile.

Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Kemalpaşa’da İnek sağımından anlayan tecrübeli aile aranıyor

Denizli Sarayköy’de BÜYÜKBAŞ HAYVAN ÇİFTLİĞİMİZE BAKICI AİLE ARANMAKTADIR

İlginizi çekebilir  NSN, Nokia Siemens Networks'e iş başvurusunda bulunun / NSN İş İlanları

İzmir Torbalı’da yabancı uyruklu aile Çoban aranıyor.

Eskişehir – Sivrihisar ilçesine yakın yerde Büyükbaş Çiftliğimizde çalışacak, sürüyle ilgilenecek aile yada işin ehli sürü bakıcısı/ çoban arıyoruz. Daimi , kalıcı çalışacaklar ararsa memnun oluruz. Detaylar telefonda görüşülecektir.

Denizli Pamukkale’de Büyükbaş hayvanlarımıza bakacak aile arıyoruz! Günde 2 kez sağım vardır ve sağım sistemimiz mevcuttur. İşin bir zorluğu bulunmamaktadır. Kalacak yer verilecektir. Maaş ve detaylar için arayın.

İzmir Torbalı’da üyükbaş hayvan çiftliğinde çalışacak, Çiftlikte kalıp hayvanlara bakacak, Traktör kullanabilen, Elektrik ve kaynak işlerinden anlayan (tercih sebebidir), Maaş + sigorta, İzmir / Torbalı Çakırbeyli köyünde çalışabilecek eleman arıyoruz.

Denizli Buldan’da Yeni açacak olduğumuz ikinci büyükbaş hayvan çiftliğimize genç 20-25 yaşları arasında bakıcı aile arıyoruz… maaş 2000+sigorta Sigortasız çalıştırmıyoruz. Öncelik tercihimiz Ege bölgesi. Detayları arayın görüşelim.

İlginizi çekebilir  Simtec Elektrik Teknik Ressamı Arıyor

İstanbul Beylikdüzü’nde köpek pansiyonuna temizlik için; hayvan seven, köpek bakımı ve temizliği konusunda tecrübeli temiz titiz çalışma saatlerine uyan tercihen deneyimli yatılı eleman arıyoruz, bay ya da bayan olabilir.

Bir önceki yazımız olan CV İle İş Başvurusu CV İle İş Başvurusu Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde cv ile başvuru, cv nasıl doldurulur ve cv nasıl hazırlanır hakkında bilgiler verilmektedir.

16 yorum

    • Ben yaşar bayka 37 yıldır küçük baş koyun çoban lığı ve çiflik idere ci liyi ve kahyalığı yap tım şuan boşdayım iş arıyorum türkiye nin heryerin de çalışırım telefonum. sinop luyum.bekarım yaşım 48. İlgilenin telefonu bek liyorum.

  1. Ben yaşar bayka 37 yıldır küçük baş koyun çoban lığı ve çiflik idere ci liyi ve kahyalığı yap tım şuan boşdayım iş arıyorum türkiye nin heryerin de çalışırım .sinop luyum.bekarım yaşım 48. İlgilenin telefonu bek liyorum.

  2. slm çobanlık işi ariyorum konya çumraliyim tercim küçük baştir 7 yaşindan beli bu işi yaparim baba mesledir ucuz düşünenler aramasa sevinirim beni birde çoban arkadaşlar yazi iyi okuyun ben irasiz etmeyin

  3. Merhabalar benim 35/40 arası büyükbaşı otlatacak bakıcıya ihtiyacım var sivas kangaldan yazıyorum tecrübeli arkadaşlar arasınlar görüşelim…533+6292388

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*