Fox Tv’ye İş Başvurusunda Bulunun!Fox Tv'ye İş Başvurusunda Bulunun

Fox Tv’ye iş başvurusunda bulunun!

Fox Tv’ye iş başvurusunda bulunmak için fox tv insan kaynakları formunu doldurunuz.

fox.com.tr

Bu yazıda neler var?fox tv eleman alımı
fox tv iş başvurusu
fox tv staj başvurusu
fox staj başvurusu
fox tv iş ilanları
fox iş başvurusu
fox tv staj
fox tv isbasvurusu
fox iş başvurusu formu
fox tv personel alımı

“İş Başvurusu”19 yorum

  1. Eskişehir Anadolu Üiversitesi radyo tv teknolojisi ögrencisiyim. 2013′ün agustos ayında staj yapmak istiyorum. Gereginin yapılmasını arz ederim.

  2. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okuyorum. Yerel radyo, kanal ve gazetede iş tecrübem var. 2013 yazında gönüllü staj yapmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

  3. kocaeli üniversitesi iletişim fakültesi radyo sinema televizyon öğrencisiyim. istanbul zeytinburnunda yaşıyorum. 2013 yaz ayında staj yapmak, teknik anlamda kendimi geliştirmek istiyorum.

  4. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Yerel basında gecen yaz döneminde çalıştım. Uygun görüldüğü taktirde Fox Tv de staj yapmak istiyorum.

  5. Merhaba Eskişehir açık üniversite okuyorum boş zamanlarım çok oluyor değerlendirmek için bi radyoda staj görmek istiyorum. eğlenceli komik bi havam var hani gerekeni yaparsanız çok m. olurum eyv tşk.ler 😀

  6. marmara üniversitesi’nde rts okuyorum ve 3.sınıf öğrencisiyim .teknik olarak deneyimim olmasa da stajyer olarak öğrenme yeteneğim sayesinde bu süreci en başarılı ve en zevkli şekilde geçirceğimizi düşünüyorum .kendime güveniyorum ve sizinde bana güvenip en verimli şekilde bu süreci atlatıcağımızı düşünüyorum .

  7. radyo tv bölümü 1.sınıf öğrencisiyim bölümümle ilgili kendimi geliştirebileceğim ve okul taksitime katkıda bulunabileceğim part time iş arıyorum uygun bulursanız sizinle çalışmak istiyorum

  8. öncelikle merhabalar kanalınızda bana görede bir işin oldugundan eminim.(B)sınıfı ehliyetim var. ana meslegim oto aksesuar. kanalınızda çaycılıktan tutun şöförlüge kadar her işi yaparım.önemli olan çalışma ortamının iyi olması. çalışanların iyi olması.. SAYGILARIMLA..

  9. liseden şutladılar üvenlik görevlisiyim ama küçüklüğümden bu yana radyo ve tv merakı içimde ukte olarak kaldı sosyal ve konuşkan bir insanım daha herhangi bir tecrübem yok ama her türlü programı sunacak kapasiteye sahibim çünkü kendime güvenim oldukça fazla (aradığınız kişi ben olmalıyım) 🙂

  10. Adım Ezgi Doğan 1995 doğumluyum.İstanbul yeniyüzyıl üniversitesi radyo tv sinama bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Tam burslu okumaktayım.Fox tv de staj yapmak istiyorum.Dönerseniz sevinirim.Saygılarıla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*