iş makinası mekanik ustası ve ustaları iş makinası ustası

iş makinası mekanik ustası ve ustaları iş makinası ustası

İŞ MAKİNASI MEKANİK USTASI ARANIYOR & İŞ MAKİNASI USTALARI : Firmamızın şantiye bölümündeki ağır iş makinalarının mekanik aksamlarının bakımı ve onarımı için, istihdam edilmek üzere, yüksek maaş ve mesai ile çalışacak iş makinaları mekanik ustaları aranmaktadır. şirketimiz bünyesinde çalıştırılıcak, iş makinası mekanik ustası ve ustaları iş makinası ustası arayanlar, iş makinası operatörü ve iş makina operatörleri iş ilanları listesi, güncel ve günlük, iş makinası mekanik ustası ve ustaları iş makinası ustası iş ilanları burada yayınlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Güncel döviz borsa bilgileri dolar euro döviz borsa bilgileri BORSA DÖVİZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

9 yorum

  1. iş makinaları cat komaysu bauer fore kazık makinaları üzeri hidrolik motor bilgim vardır rusya fas kazakistan ırak katar suudi arabistan ve türküye tekirdag çorluda iş makinaları bakım onarım işyeri çalıştırdım hayırlı günler.

  2. iş makinalar tamircisiyim yurt daşı tecrebem var calıştagım ülkeler arbistan firma kasktaş

    Libya mapa inşaat uman üzkaar güney sudan ant inşaat ta calıştam cezayır aslan yapı calıştam
    yabancı dilim arapca yurt icide olur aryabilirsenez

  3. Selam ben inşaat makina pompa tamircisiyim cifa servisinde çalıştım 15 yim deneyimin var ayrıca kaynakta yapıyorum elektirikv gazalti kaynağı İstanbul da ikamet ediyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*