Metro Gross Market – Metro Toptancı Market’e iş başvurusunda bulununDünyanın en büyüktoptancı marketi…
Başarımızın sırrını,sunduğumuz kalite-fiyat avantajı, gastronominin gelişimiyle ürettiğimiz yeniçözümler, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını bilmemiz olaraktanımlayabiliriz. Dahası da var! Dünyanın en büyük toptancı marketi olarak, dündenbugüne kat ettiğimiz yolun kısa bir özetini paylaşıyoruz.
• Metro Group’untemelleri 1964 yılında, Otto Beisheim tarafından Almanya’nınRuhr bölgesinde atıldı. 
• Metro Group, 1998 yılında Metro Toptancı Market’e dünyanın bir başka büyükmarkası olan Makro’yu katarak, uluslararası pazarda daha güçlü bir konumaulaştı.
• Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüccarlar, esnaflar ve iş insanları MetroToptancı Market ile çalışıyor. Metro Toptancı Market, profesyonellerinkendileri ve işyerleri için ihtiyaç duydukları 20.000 çeşit gıda ve 30.000çeşit gıda dışıürünü, “fiyat-kalite-performans” ilişkisini gözetereksunuyor.
• Metro Toptancı Market, Metro Group’un lokomotif şirketi olarak kabul edildive ülkemizde 1990’dan bu yana faaliyet gösteriyor. 
Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürünü, yurt çapında yayılmışolan Metro Toptancı Market mağazalarında bulmak mümkün.
• Metro, gıdagüvenliği konusunda birçok öncü projeyi şekillendirdi ve hayata geçirdi.Tedarik zincirinin tamamında yüzde yüz şeffaflığı sağladığı Antalya Metro MeyveSebze Platformu ile IFS (International Featured Standarts) Lojistik StandardıSertifikası’nı almaya hak kazandı. Bu çalışma ile Metro, sektöründe hemTürkiye’de hem de yer aldığı ülkelerde bir ilke imza attı. 
• Metro müşterilerinin gıda güvenliğini garanti almak altına almak için,Antalya’daki platformdan sonra Gebze’de de taze ve donuk ürünler için SoğukÜrünler Platformu’nu kurdu. 


• Metro’nun başarısı, sadece kalite-fiyat avantajından kaynaklanmıyor.Gastronominin son yıllardaki gelişimiyle birlikte sürekli yeni çözümler üretenMetro, tedarikçilerinin ve müşterilerinin farklı beklenti ve ihtiyaçlarınacevap veriyor, profesyonel iş ortakları için akılcı fikirlergeliştiriyor.
• Metro, bugün dünyanın 33 ülkesinde 2.100 mağazası ve 280 binçalışanıyla dünyanın en güvenilen ve tercih edilen markaları arasındakiöncelikli yerini aldı. 

Metro Gross Market’teki iş pozisyonları görmek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Metro Toptancı Market Kariyer Fırsatları

“Metro İş Başvurusu”1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*