Selçuk Ecza Deposu’na iş başvurusu yap

Selçuk Ecza Deposu’na iş başvurusu yap

İlaç sektörünün önde gelen dağıtıcılarından Selçuk Ecza Deposu;

Vizyonu
Selçuk Ecza Deposu’nun vizyonu, insan sağlığının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek, geliştirmek ve insan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine insan sağlığı için üzerine düşenden de fazlasını yerine getirmektir.

Misyonu
Selçuk Ecza Deposu’nun misyonu, bulunduğu sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü konumunu korumak, ilaca erişim açısından eczaneler ile ilaç tedarikçileri arasında yer alan, kaliteli hizmet veren, güvenilir kurum kimliğini korumak, müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini en fazla ürün çeşidi, en son teknoloji imkanları ile “İyi Dağıtım Metodu” ilkeleri doğrultusunda, en uygun ticari koşullar altında karşılamaktır.

selcukecza.com.tr

Selçuk Ecza Deposu

İstanbul Merkez

Mahir İz Cd. No:43 34662 Altunizade/İstanbul

Tel: 0216 554 0 554 (Pbx)

Fax: 0216 554 0 556 – 554 0 620

Bir önceki yazımız olan Gişe Elemanı İlanları başlıklı makalemizde gişe elemanı iş ilanları ve part time iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

  • selçuk ecza deposu iş ilanları
  • eleman online
  • selçuk ecza deposu iş ilanı
  • sel?uk ecza
  • selçuk ecza deposu iş başvurusu

51 thoughts on “Selçuk Ecza Deposu’na iş başvurusu yap

  1. Genç emekli şoförüm 28 yıl izmirde aynı şirkette şoförlük yaptım.E sınıfı ehliyetim ve src belgelerim mevcut izmirde eczanelere dağıtım işlerinizi yapmak sizlerle çalışmak isterim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir