Seramik izalasyon fayans ustası ve karo döşemecisi seramik fayans karo

Seramik izalasyon fayans ustası ve karo döşemecisi seramik fayans karo

SERAMİK İZALASYONU, FAYANS USTASI KARO ÇİNİ YER DÖŞEMECİSİ USTALARI ARANIYOR : Şirketimizin, yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere, yüksek maaşlı, işinin ehli, konusunda uzman, son derece tecrübeli ve deneyimli, Seramik izalasyon ustasıfayans ustası ve karo döşemecisi seramik fayans karo ustaları aranmaktadır. çinici karocu ve seramikçi iş ilanları. internetteki, Seramik izalasyon fayans ustası ve karo döşemecisi seramik fayans karo iş ilanları burada yayınlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Güncel döviz borsa bilgileri dolar euro döviz borsa bilgileri BORSA DÖVİZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

10 yorum

  1. İyi akşamlar ben seramik ustasıyım 35 yaşında kayseriliyim ankarada ikamet ediyorum yurt dışında çalışmak için 15 kişilik ekibim var pasaportları hazır yurt dışı yer fark etmez sizinle çalışmak isterim ilginize şimdiden tesekkur ederim iyi aksamlar ayrıca sürme izalosyon isleri de yapılır ve 2 3 ustamda boya alcı iside yapiyor

  2. 30 yılı aşkın mesleki tecrübem vardır , düzenli ve etkili çalışmaya talibim , yurt içi veya yurtdışında çalışabilirim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum , hayırlı günler ( fayans ustası )

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*