Seramik izalasyon fayans ustası ve karo döşemecisi seramik fayans karo

Seramik fayans izolasyon ustası arayanlar
Seramik fayans izolasyon ustası arayanlar

SERAMİK İZALASYONU, FAYANS USTASI KARO ÇİNİ YER DÖŞEMECİSİ USTALARI ARANIYOR : Şirketimizin, yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinde görevlendirilmek üzere, yüksek maaşlı, işinin ehli, konusunda uzman, son derece tecrübeli ve deneyimli, Seramik izalasyon ustasıfayans ustası ve karo döşemecisi seramik fayans karo ustaları aranmaktadır. çinici karocu ve seramikçi iş ilanları. internetteki, Seramik izalasyon fayans ustası ve karo döşemecisi seramik fayans karo iş ilanları burada yayınlanmaktadır.

Seramik fayans izolasyon ustası arayanlar
Seramik fayans izolasyon ustası arayanlar

İstanbul Bahçelievler’de bulunan mimarlık şirketimize kadrolu, seramik fayans ustası alınacaktır. 10 günlük dememe süresi olacaktır. Tecrübeli, sıfır hatalı iş teslim eden, ustalar alınacaktır. Maaş sigorta yemek mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

BOYA BADANA FAYANS TADİLATLARI YAPILIR – Ankara

BOYA BADAN FAYANS TADİLATLARI YAPILIR 1+1 500 2+1 600 3+1 750 SADECE İŞÇİLİK 1 EN GEÇ 2 GÜN İÇERİSİNDE TERTEMİZ ŞEKİLDE TESLİM EDİLİR…

İlginizi çekebilir  Red Bull Soap Box Race İstanbul'da!

Tesisat, Fayans Ve Mobilya Ustası Firmamızda görevlendirilmek üzere;Tesisat, fayans ve mobilya ustası alınacaktır Maaş + SGK + yemek

Fayans / Mermer Kalfası
FAYANS / MERMER KALFASI VE ÇIRAĞI ALINACAK.
Hatay ili Antakya / Defne ilçesinde doğal taş mermer satış mağazamızın atölyesinde çalıştırılma üzere fayans, mermer, doğal taş uygulama işlerinden anlayan eleman alınacaktır..
Alınacak eleman bu işlerde eğitilecektir.
Alınacak eleman nitelikleri: inşaat işlerinde çalışmış, fayans ustası yanında çalışmış, öğrenmeye çok istekli,azimli, dürüst, sadakatli, uzun süre çalışacak
Aktif araç kullanan B sürücü belgeli, tercihtir.
Bu bölgede ikamet eden.
Not: İşimiz yurt dışı ve yurt içi şantiye işi değildir.
Mağazamızda satılan ürünlerin günü birlik uygulama işidir.
Maaş+sigorta verilecek.

Fayans, Seramik Ve Karo Döşemecisi aranıyor. FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 18-30 YAŞ ARASI, LİSE MEZUNU 6 SERAMİK USTASI ALINACAKTIR.

İlginizi çekebilir  Fasdat Gıda Muhasebe Elemanı Arıyor

Fayans, Seramik Ve Karo Döşemecisi istihdam edilecektir. Firmaya tecrübeli seramik-fayans ustası alınacaktır.b sınıfı ehliyet isteniyor.08:00-17:00 pazar tatil.yemek var.

Seramik Fayans Ustası aranmaktadır. Acil Dönemsel olarak ( 20 gün ) yevmiyeci olarak çalışacak deneyimli fayans ustası alınacaktır. ücret dolgundur.

Bir önceki yazımız olan Güncel döviz borsa bilgileri dolar euro döviz borsa bilgileri BORSA DÖVİZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

13 yorum

  1. İyi akşamlar ben seramik ustasıyım 35 yaşında kayseriliyim ankarada ikamet ediyorum yurt dışında çalışmak için 15 kişilik ekibim var pasaportları hazır yurt dışı yer fark etmez sizinle çalışmak isterim ilginize şimdiden tesekkur ederim iyi aksamlar ayrıca sürme izalosyon isleri de yapılır ve 2 3 ustamda boya alcı iside yapiyor

  2. 30 yılı aşkın mesleki tecrübem vardır , düzenli ve etkili çalışmaya talibim , yurt içi veya yurtdışında çalışabilirim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum , hayırlı günler ( fayans ustası )

  3. seramik ustasiyim 15 yillik tecrubem var yurt disinda calismak istiyorum i§im seramikten sanat yapmak kendi dalimda iyim paf gonye jubitasyon hobi alanim sanatkar arayan iste adres ozan seramik sabri usta.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*