Servis İşi Bul Araçla Servis Çekme İşi Bul Servis Çekme İşi

ARAÇLA SERVİS ÇEKME İŞİ İLANLARI BUL : kendi aracınızla yada firma bünyesinde araç servis işi ilanları listelenmiştir. hemen iletişime geçebilirsiniz. sürekli iş garantisi ile, servis işi bul araçla servis çekme işi bul servis çekme işi arıyorum diyenler buraya gözatınız. servis işi bul, araçla servis çekme işi bul servis çekme işi arıyorum.

servis işi bul araçla servis çekme işi bul servis çekme işi

Personel Taşımacılığı Alanında faliyet gösteren kurumsal şirket 20-45 Yaş aralığında Personel taşımacılığı alanında en az 2 yıl iş deneyimi olan Sürücü belgesi olan ve Aktif araç kullanabilen eleman arıyor.

Ofis ve personelin evleri arasında yolculara gidiş-dönüş ulaşım hizmeti verecek, Söz konusu servis araçlarından sorumlu olacak, sevk ve idaresini sağlayabilecek servis söförü aranıyor.

Ayrıca kendi servis aracıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet verebilecek girişimci aranmaktadır. Servis araçlarının 3 yaşını geçmemiş olması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Güncel döviz borsa bilgileri dolar euro döviz borsa bilgileri BORSA DÖVİZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 1. ismet erdogan
  Ağu 22nd, 2013 07:50

  panel van arabamla iş arıyorum.

 2. Selahattin sağır
  Mar 14th, 2016 17:41

  2015 model ford pikabimla is ariyoru

 3. Volkan korkmaz
  Haz 30th, 2017 18:46

  Mersedes vito 2008 model 9+1 arabama is arıyorum 0551 705 73 53

Önceki yazıyı okuyun:
Gençlik Uçtu Uçacak!

Gençlik Uçtu Uçacak! AnadoluJet'in 25 yaş ve altı üniversiteli öğrenciler için oluşturduğu gençlik kulübü olan Jetgenç'i bilmeyen kaybediyor. Biz gençleri severiz...

Kapat