Tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar tefeci ve tefeciler

Tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar
Tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar

TEFECİLİK YAPANLAR VE TEFECİ ARAYANLAR İLANLARI : Bankadan değilde tefeciden faizli borç almak istiyorum diyenler, tüm tefecilikle ilgili ilanları burada bulabilirsiniz, tefeciyseniz yada tefecilik yapıyorum diyorsanız, burada tefecilikle ilgili ilan bırakabilirsiniz. internetten tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar tefeci ve tefeciler. borç para veren, düşük faizli, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 100, 200, 500 milyar gibi rakamlar borç verebilecek tefeciler arayanlar. tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar tefeci ve tefeciler iş ilanları.

Tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar
Tefeci arıyorum diyenler tefecilik yapanlar

Banka kredisi çekme imkanı olmayanlara senet cirosu karşılığı kredi olanağı

Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa, Eskişehir, Adana, Konya, Antalya ve Samsun’da senet imzalayarak borç veren çok sayıda yer bulunmaktadır. Çok acil para lazım şeklinde bir durum oluştuğunda ilk başvuru adresi banka şubeleri olmaktadır. Fakat kimi zaman kredi notunun düşük olması sebebiyle bankalardan kredi çekilememekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi kartı limiti ve ek hesaplar da düşük düzeylerde ise senet karşılığı para veren firmalar aranıyor. Bu konumuzda acil para arayan, banka kredisi kullanama durumu olmayan, kredi kartı bulunmayan ya da limiti yetersiz vatandaşlar için senet ile para veren yerleri inceledik. Türkiye’de senet cirosu mukabili borç veren yerler genellikle tefeciler diye isimlendirilir. Zira kimse kimseye teminatsız borç vermez. Banka kredisi kullanama imkanı olmayan zor duruma düşmüş kişilere belirli koşulların sağlanması durumunda borç veren kişiler vardır.

İlginizi çekebilir  en iyi tatil stratejisini yap, blast'tan parasını kap

Senet Karşılığı Borç Para Bulma Yöntemleri

 • Şirketlerin belli koşullarla verdiği krediler,
 • Sattığı hizmet veya mal karşılığı elinde senet bulunanların faktöring şirketlerine müracaat ederek senet kırdırma işlemi,
 • Kuyumcular ve döviz ofislerinın senet veya imza karşılığı satış yapmaları,
 • Yüksek fiyatlı elektronik eşya satın aldıktan sonra ürünü kullanmadan paraya çevirme,
 • İnternet ortamında bulunan tefeciler ve fırsatları.

Senet karşılığı borç para veren şahıslar, zor durumda olan insanlara oldukça yüksek faiz oranı ile kısa vadede geri ödenmek üzere verirler. Bu kişiler genellikle, sıkışık durumu bulunan insanlardan borç verdikleri için, avukatları ve icra safhasını takip edebilecek elemanları vardır. Genelde böyle yerler 10 bin liraya kadar kredi vermektedirler.

İlginizi çekebilir  Nezih Mağazacılık Kitap Satış Danışmanı Arıyor

Bankadan kredi çekemeyen kişiler için senetle kredi veren firmalar zorunlu bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

Bir önceki yazımız olan Güncel döviz borsa bilgileri dolar euro döviz borsa bilgileri BORSA DÖVİZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 yorum

 1. Herkese merhaba
  Engelli ve engelsiz tüm bireylere kredi veren saygın bir borç verenim. İşletmelere ve bireylere dünyanın her yerine borçluyum.
  Düşük ve uygun fiyatlı Hem çalışan hem de işsizlere kredi verdim, şu ana kadar zaman içinde geri ödeme yapabileceksiniz.

  İşletme kredisine mi ihtiyacınız var?
  Bir kişisel krediye ihtiyacınız var mı?
  Yenilemek ister misiniz?
  Bir ipotek kredisine mi ihtiyacınız var?
  Borcunu ödemek ister misin?

  % 2’lik düşük faiz oranlı krediler veriyorum, böylece kolaylaştı.

  İlgilenen herhangi bir başvuru sahibi bizimle iletişime geçmelidir.

  Teşekkürler ve başvurunuzu bekliyorum

  Saygılarımla
  Bayan Linda Robert.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*