30 Bin Lira Sermaye İle Ne İş Yapılır?Elimizdeki sermayeyi değerlendirmek ve bununla daha fazlasını kazanabileceğimiz bir iş kurmayı istemek en doğal hakkımızdır. Peki, elimizdeki sermayeyi en doğru biçimde nasıl değerlendirebiliriz? Diyelim ki elimizde 30000 TL paramız var. 30000 TL’ye ne iş yapılır? Şimdi bu soruların cevabını hep birlikte değerlendirelim.

30 Bin Lira Sermaye İle Ne İş Yapılır?

Yeni bir iş kurmak istiyorsak elbette bununla birlikte alınması gereken riskleri de göz önünde bulundurmamız gerekmektedir. Her dönem geçerli olan ve en az riskli olarak tabir edilen çalışma alanı yiyecek ve içecek sektörüdür. Çünkü insanların her daim yeme içme ihtiyaçları vardır ve özellikle günümüzün çalışan kesimini hesaba kattığımızda evde yemek pişirecek çok fazla zamanı olmayan ve büyük şehirlerde tek başına yaşayan kimselerin fazla olduğuna tanıklık ediyoruz.Öyle ki bu kimseler yiyecek ihtiyaçlarını hazır yiyeceklerle gidermekteler. Bu sebeple yiyecek alanında bayilik veren firmaların şartlarını değerlendirmek yeni bir iş sahası açma konusunda size fikir verecektir. Bu firmaların bayilik ücretleri astronomik rakamlar değiller. 30000 TL gibi bir sermaye ile bir bayilik alabilir ve işletmenizin başına hemen geçebilirsiniz.

Snowie, 2015 Ocak ayından itibaren Türkiye’de faaliyet göstermeye başladı.
“Snowie iş fırsatı sunarken, bilinen uygulamalardan farklı olarak “kardan lezzet sanatı” satışı için iş fırsatları sunar.” Sloganıyla bayilik veriyor.

Akümax akü hastaneleri, yıpranmış, eskimiş aküleri geliştirdiği sistemle tekrar kullananılabilir hale getiriyor.

ERA Real Estate gayrımenkul danışmanlığı konusunda Franchising veriyor.

Testa Rossa Caffe, 6.000 Euro ile 18.000 Euro arası ücretlerle Franchising vermektedir.

Ayrıca, yeni iş kuracak gençlere devlet desteği nden yararlanabilir veya eksik kalan sermayenizi banka kredisiyle tamamlayabilirsiniz.

Bayilk veren diğer firmalarla ilgili görüşlerinizi yazı altında paylaşabilirsiniz.1 yorum

 1. Size seçtiğiniz herhangi bir ülkede, kişisel iş başlatmak için herhangi bir miktar kredi yeteneğine sahiptir, bu nedenle herhangi bir ülkeye seyahat için vize gerekirse, lütfen bu e-postayı başvurun: ya da bir kredi ihtiyacınız varsa başlamak için kişisel şirket kadar lütfen bu e-postayı temas

  Firmamız bu bilgi feryat uzmanlaşmış.
  (1) denizaşırı seyahat için vize veriyoruz.
  (2) Biz bireye% 2 faiz oranıyla kredi, kişisel iş başlatmak için vermek.
  (3) kara mallarını sigorta.
  (4) ev mallarını sigorta.
  (5) oluşturmak ve aylık taksit ödeyerek bireysel ucuz miktarda dışarı satış.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*