Aksa Jeneratör’e iş başvurusunda bulunun – Aksa Jeneratör İş Fırsatları1968 yılında Ali MetinKazancı’nın kurduğu elektrikli motor fabrikasıyla üretim yolculuğuna başlayanAKSA, 1984 yılında ilk jeneratörünü üretmiş ve kısa zamanda elektrik enerjisitemini için makine ve donanım üretimi konusunda uzmanlaşarak, dünyadaki sayılıjeneratör üreticilerinden biri olmuştur. 1994 yılında Aksa topluluğunun KazancıHolding adı altında holdingleşmesi ve yeniden organizasyonu ile Aksa Jeneratörbugünkü yapısına ulaşmıştır. Uzun yıllardır Türkiye jeneratör pazarının lideriolan Aksa, Türkiye’nin en büyük 200 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firmasıarasında yer almaktadır.
Aksa Jeneratör, İstanbul (Türkiye, 20.00 m² kapalı alan) veChangzhou (Çin, 20.00 m² kapalı alan) şehirlerinde bulunan üretimtesislerinde;1 kVA ile 2500 kVA arası benzin, dizel ve doğal gaz yakıtlıjeneratörler, marin yardımcı jeneratörleri, aydınlatma kuleleri ve jeneratör donanımlarıüreterek sektörünün lider ve öncü kuruluşlarından biri olmuştur.


Üretiminin %50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör, Asya, Avrupa veAfrika’da bulunan 12 ofisi ile, küresel sektörde ilk 10 firma arasında yeralmaktadır.
Doğalgazlı jeneratörlerindünyadaki ilk üreticilerinden olan Aksa Jeneratör’ün, senkron jeneratörprojelerinde tartışmasız üstünlüğü bulunmaktadır. Ar-Ge yatırımları ile dahadüşük yakıt sarfiyatlı, daha düşük ses seviyeli ve çevre dostu jeneratörlerüzerinde sürekli çalışan Aksa Jeneratör her zaman değişimin öncüsü olmak içinteknoloji yatırımlarını sürekli olarak artırmaktadır.
Aksa Jeneratör’deki uygun iş pozisyonlarını görmek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

“Aksa İş Başvurusu”İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*