Albayrak Grubu Genel Müdür ArıyorAlbayrak Grubu Genel Müdür Arıyor

İspanya’da kurulu bulunan kağıt fabrikasındaki makine ve cihazların sökülüp Balıkesir’deki kağıt fabrikamıza montaj işlemlerini öncelikli olarak yürütecek ve fabrikanın üst yönetiminde görevlendirilecek takım arkadaşı arıyoruz.

Genel Nitelikler:Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İşletme yönetimi alanında yüksek lisans yapmış,
Sektörde 15 yıl, benzer görev ve pozisyonda asgari 10 yıl tecrübeli,
İyi derecede İngilizce (okuma, konuşma ve yazma) bilen,
Ms Office programları kullanabilen,
Temsil kabiliyeti yüksek,
Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı bir kişiliğe sahip,
İletişim ve organizasyon becerisi yüksek,
Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen,
Organizasyon becerisi gelişmiş ve ekibini motive edebilen,
Yurtiçi ve yurtdışında seyahat etmesinde sakınca bulunmayan,
45 yaşını aşmamış,
Bay.

‘Genel Müdür’ alınacaktır.

Eleman online iş ilanları
Genel Müdür arayanlarBir önceki yazımız olan Temizlik Elemanı İş İlanlari başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2 yorum

 1. Arkadaşlar, emin olun ki bir atımlık barutum daha var ve onu da kağıt sektöründe tekrar kullanmak isterim. SEKA adına burslu olarak üniversiteyi okudum, enerji alanında master yaptım ve 1991 den itibaren 10 Yıl boyunca SEKA da memur olarak çalıştım. Sonra İller Bankasına geçtim. O sırada, SEKA Aksu İşletmesi satıldı. Alıcı firma işin içine girince sıkıntılar çekmeye başladı. Memur olmakla beraber o gün benimle kontak kurup ihtiyaçları olduğunu ortaya koydular. Ben de risk alıp en fazla 16 aylık bir süreçte kendileriyle çalışabileceğimi, bu süreci memuriyetten ücretsiz izinler, diğer izinler v.s ile tamamlayabileceğimi söyledim. Nihayet işin içine girip sorumluluğunu aldığımda;
  Üretim maliyeti: 850 USD/Ton (KDV Hariç)
  Satış Fiyatı: 650 USD/Ton (KDV hariç)

  16 Aylık süreçte işi teslim ettiğim nokta:
  Üretim maliyeti:460 USD/ton (KDV Hariç)
  Satış Fiyatı: 580-620 USD/Ton

  Bu 16 aylık süreçte hem üretim maliyetlerini düşürücü hem de kaliteyi artırıcı çalışmalarımız oldu. O fabrikanın dizaynı 48 gramaj gazete kağıdı üretimi olmasına rağmen biz 45 gramaj gazete kağıdı üretebildik.

  Şimdi yine Kamu da memurum. Ankara da ikamet etmekteyim. esnek bir mesaim söz konusudur. tecrübe olarak ve 46 yaşında dinamik biri olarak kendime güvenim var. İlle de işin yöneticisi olmak değil, tecrübelerimi kullanabileceğim bir pozisyonda ücreti mukabili çalışmak isterim açıkçası. Zira üretim maliyeti hesabı, bakım onarım işleri, işletmecilik v.s konusunda uygulamalı bir birikimim olduğu için kendimi sektörde tekrar çalışarak hizmet vermeye hazır görmekteyim.
  NOT: Aksu da 2 hacimli kitap kağıdı üretmek üzere Isveç ten hamur getirtip kitap kağıdı ürettik. Maliyeti: 550 USD/Ton (KDV hariç) oldu. 700 USD/Ton (KDV hariç) fiyattan sattık, havada gitti.
  SONUÇ: Peki, Aksu neden üretime devam edemedi?
  ELCEVAP: Memuriyet iznim bitince geri dönmek zorunda kaldım. profesyonel bir teklif bekledim. Onlar ise, nasılsa bu iş rayına girdi diye önemsemediler. Yönetim bu yanlışı telafi edemedi, aprofesyonel davrandı, sonuçta bendeniz de etten kemikten biri olarak hakettiğim ücreti elde edememiş olmam nedeniyle ayrılıp memuriyete devam ettim. Onlar ise benden sonra 2-3 kişi denediler ama muvaffak olamadılar.
  Hoşça Kalın
  Ahmet Salih APAYDIN
  0507-2481461

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*