B-fitB-fit sadece kadınların gidebildiği bi spor salonu. Türkiye de 50 nin üzerinde şubeleri var ve bilindik spor salonlarından daha farklı bi işleyişe sahipler. Vücudunuzun itme- çekme kuvvetiyle hareket eden aletlerle toplam yarım saat çalışıyorsunuz, geniş omuzlu ablalar eşliğinde platformda kolunuzu bacağınızı falan çalıştırıyorsunuz, spor bitince esnetme hareketleri yapıyorsunuz . Koşu bandına çıkıp dakikalarca koşup, sıkılmak gibi bi şey yok yani. ‘aa yarım saat yeter miymiş ayol?’ diye düşünebilirsiniz, fakat yarım saatte gayet tatmin olmuş bi şekilde ayrılıyorsunuz bu mekandan.Ama çok şişman, çalışmaya başlar başlamaz su gibi terleyen teyzeler var ve çok hızlı hareket ediyorlar.. anlam veremediğim bi şekilde bacaklarını kafalarına kadar falan kaldırabiliyorlar.. saçlarından ter süzülüyor, tişörtleri vıcık vıcık oluyor. pek hoşlanmıyor insan açıkçası o görüntüden. ‘Sen hiç mi telermiyorsun peki’ falan diye aklınızdan geçirebilirsiniz.. terlemiyorum tabi lan terlemiyorum!! kızarıyorum sadece!.-ani çıkış-

Uzun lafın kısası, memnun kalınmayacak bi yer değil. tabii sonuçlar a da bakmak lazım. bi de çalan müzikleri değiştirseler çok daha iyi olacağına eminim.

Şu aralar indirim e girmişler bi de. Spora başlamak isteyen bayanlar varsa, gözden kaçırmasınlar.Bir önceki yazımız olan Güncel döviz borsa bilgileri dolar euro döviz borsa bilgileri BORSA DÖVİZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*