Bahçeşehir Koleji Okulları’na iş başvurusuda bulunun – Bahçeşehir Koleji Okulları İş İlanlarıBahçeşehir Koleji Okulları’nın resmi web sayfasında kurumun kurucusu, Bahçeşehir Koleji Okulları’nı şöyle anlatıyor:
21. yüzyıl, bilgi çağı; bilgi ve teknolojinin hızlı değişimibireyi, örgütü, toplumu değiştirmekte, ekonomik sistemleri olduğu kadar eğitimsistemlerini de etkilemekte ve değiştirmektedir. Çağdaş bilgi ve teknolojiyieğitim sistemlerinin vazgeçilmez temeli sayan Bahçeşehir Eğitim Kurumları”Eğitimde Önce Kalite” yaklaşımı ile yurt genelinde artan birtalep doğrultusunda sayısını her geçen gün arttırmaktadır.
Bahçeşehir Koleji’nde eğitim Anaokulu’ndan üniversiteye uzanan aydınlık birsüreçtir. Bu süreçte aydınlık geleceğimiz olan öğrenciler, “kalitelibir yaşama” yaratıcı, çözümleyici, bireysel yetenekleri geliştiricieğitim ve öğretim sürecinde hazırlanırlar.

Amacımız; temel bilimler, anadil, yabancı dil öğretimi, sporve sanat çalışmaları ile bireyin gelişimini en üst düzeye çıkarmaktır.

Bahçeşehir Kolejleri’nde 2007-2008 öğretim yılından itibarenbaşarıyla uyguladığımız Kişiye Özgü Öğretim Modeli ileöğrencilerin öğrenme biçimlerindeki bireysel farklılıklarına göre öğretimsürecini planlıyoruz.
Eğitimde Mavi Kurdele Uluslararası Mükemmellik Ödülü alanBahçeşehir Kolejleri olarak açtığımız tüm okullarımızda aynı kalitede hizmetveriyoruz. Okulların fiziki koşullarından, verilecek eğitim ve öğretimprogramına kadar tüm hizmetleri aynı standartlarda sunuyoruz.


2008’de İstanbul Bahçeşehir’deki lise kampüsümüzde, 2009’daBJK Koleji ilköğretim kampüsünde ve İzmir Karşıyaka’da Karşıyaka Belediyesiişbirliği ile halka açık olarak hizmete sunduğumuz Bilim Müzeleri ileeğitimde yeni bir çığır açtığımıza inanıyoruz.

2010 yılında İstanbul Bahçeşehir’deki ilköğretimkampüsümüzde hizmete giren Çocuk Bilim Müzesi ile 4-12 yaşarası çocuklarımıza bilimin temel prensiplerini eğlenceli bir ortamdaöğretiyoruz.
Önümüzdeki dönemde Bilim Müzesi’nin yanı sıra sosyalbilimleri içeren farklı konseptte müzeleri de okullarımızda açmayı planlıyoruz.Amacımız okul kampüslerimizin her yerini interaktif öğrenme alanınadönüştürmektir.
Yeni bin yılda yüzü Batı’ya dönük “Atatürk Yolunda“sunduğumuz eğitim hizmetimizi, 5 yıl içinde 50 okul açarak eğitimde fırsateşitliği sağlamayı ve Türkiye’de eğitimin kalitesini yaygınlaştırmayıhedefliyoruz.
Bahçeşehir Kolejleri, eğitimi önemseyenlerin, eğitime gönülverenlerin okuludur.
Başarıyı ve güzellikleri paylaşmak dileğiyle.
Enver Yücel
Bahçeşehir Kolejleri Kurucusu
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı

Bahçeşehir Koleji Okulları’ndaki açık pozisyonları incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Bahçeşehir Koleji Okulları Açık Pozisyonlar, İş İlanları, İş Başvurusu

“Bahçeşehir Koleji İş Başvurusu”İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*