Batik personel alımı batik iş başvurusuBatik, Türkiye’de bayanların vazgeçilmez giyim markalarından biri olarak her geçen gün başarısını arttırıyor ve yeni şubeler ile yeni personel alımları gerçekleştiriyor. 1980 yılından bu yana sürekli büyüme kaydeden şirket yeni açtığı mağazalar ile geniş ürün yelpazesini deneyimli çalışanları ile müşterilerine sunuyor. Batik iş başvurusu yaparak sizde batik’te satış danışmanlığı yapabilirsiniz…

Batik’i perakende sektöründe mağaza kadroları ile fark edilir hale getirirken, mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen adaylara ulaşmak, verdiğimiz eğitimler ile adaylara mesleki ve davranışsal yetkinlikler kazandırarak tüm yöneticilerimizi kendi içimizden yetiştirmek temel amacımızdır.


Çalışanlarımız ile açık iletişim içinde olmak başarımızdaki en önemli unsurlardandır. Çalışanlarımız kendi kişisel gelişimleri doğrultusunda yönlendirilir, adil ve şeffaf bir yönetim ile kendilerini Batik Ailesi’nin bir parçası olduklarını hissederek çalışırlar. Bu anlamda çalışan motivasyonunun arttırılması ve yeteneklerin doğru yönetilmesi bizler için önemlidir.
Batik Ailesine katılmak isteyen adaylarda ortak aradığımız özellikler;
* Modayı takip eden
* Mağazacılığı kariyer olarak gören
* Müşteri memnuniyetini benimsemiş
* İçsel motivasyonun yüksek
* Kişilerarası ilişkileri kuvvetli
* Gelişime açık ve kendine güvenen kişiler olmasıdır.
Siz de bu ailenin bir üyesi olmak istiyorsanız, full-time veya part-time iş başvurularınız için güncel özgeçmişlerinizi kariyer@batik.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Özgeçmişiniz CV bankamıza kaydedilecektir. Uygun bir pozisyon doğduğu takdirde değerlendirilecek sizinle en kısa süre içinde temasa geçilecektir.
İlginize teşekkür ederiz.
Batık


1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*