Bureau Veritas’a iş başvurusunda bulunun!Bureau Veritas, dünyanın 150 ülkesindeki 600 büro ve laboratuvar ağıyla KSGÇ yönetimi (Kalite, Sağlık, Güvenlik, Çevre) ve sosyal sorumluluk konusunda uzmanlaşmış bir hizmet şirketidir.

Bureau Veritas, belgelendirme, uygunluk değerlendirmesi, danışmanlık ve eğitim konularında geniş bir hizmet ve çözüm yelpazesi sunmaktadır.

16.000 çalışanı ile Bureau Veritas, küçük yerel şirketlerden, büyük çok uluslu şirketlere kadar dünyada farklı birçok sanayi kolundaki 200.000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

Türkiye’ de ve Hazar Denizi ülkelerinde de 150 den fazla personeli ile hizmet verdiği 2000 den fazla müşterisi vardır.

Bureau Veritas, dünyanın en büyük ulusal ve uluslararası kurumlarının tanıdığı ve akredite ettiği bir şirkettir.

Bureau Veritas Hizmetleri ve Entegre Çözümleri
Uzmanlığını dünyanın her yerinde faaliyet gösteren teşkilatı ile birleştiren Bureau Veritas, tüm müşterilerinin kendilerine özgü problemlerine yanıt verecek entegre çözümler sunmaktadır.Vizyonumuz
Bureau Veritas’ın vizyonu sektöründe, pazar bölümlerinde ve anahtar coğrafi pazarlarda lider olmaktır.

Misyonumuz
Bureau Veritas’ın hizmet verdiği kurumlara yönelik misyonu, kurum güvenliğini ve performansını denetlemek, geliştirmek ve belgelemektir.

Bureau Veritas, müşterilerinin varlıklarını, süreçlerini, ürünlerini ve personelini inceleyip, onların müşterilerinin güvenini kazanabilmelerine ve markalarının saygınlığını geliştirebilmelerine olanak sağlayarak, onlar için katma değer üretmeyi, kendi müsyonu olarak kabul ederek hizmet vermektedir.

Bureau Veritas bunu başarmak için kalite, güvenlik, sağlık, çevre ve sosyal sorumlulukla ilgili tüm alanlarda uygunluk denetimi, danışmanlık, eğitim ve dış kaynak kullandırma yetenek ve becerilerini seferber etmektedir.

Bureau Veritas’a iş başvurusu

Bureau Veritas’a iş başvurusunda bulunmak için özgeçmişinizi “hr@tr.bureauveritas.com” adresine gönderiniz.

“İş Başvurusu”1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*