CarrefourSA’ya iş başvurusunda bulununCarrefourSA iş başvurusu

CarrefourSA’ya iş başvurusunda bulunun

Perakencilik denince ilk akla gelen markalardan olan Carrefour’da çalışmak, çalışmış olmak hiç şüphesiz iyi bir tecrübe olacaktır.
Carrefour asıl gücünü çalışanlarının motivasyonundan alır. Onlar kendi mesleklerinde en iyi tüccar ve profesyonel olanlardır…Carrefour çalışanları, perakende düşünce yapısına sahip olmaları, girişimci ruhları ve uyum sağlayabilme yetenekleri gözönünde bulundurularak işe alınırlar.

Çalışanlarımız sürekli kişisel gelişime olanak sağlayan, sorumluluk almayı ve inisiyatif kullanmayı gerektiren çok çeşitli görevleri yerine getirirler.

Carrefour’da, günlük yaşantımızda olduğu gibi işimizdeki profesyonelliğimizin de gelişmesi, şirket değerlerimizin paylaşılması ve benimsenmesi, Carrefour kültürünün zenginleştirilmesi ve yaygınlaşmasını sağlamak için, kişisel gelişim ve eğitim vazgeçilmezdir.

carrefour.com.tr

Eleman online iş ilanları4 yorum

  1. istanbul anadolu yakasında oturuyorum yasım 23 ve askerliğimi yaptım.7 yıldır gıda ve parekende sektöründe calıstım.bir cok firmada değişik görevlerde calıstım.Hakmar markette 4 yıllık reyonculuk tecrübem bulunmakta.Sizinle calısmak ve kendimi parekende sektöründe daha üst kademelere tasımak istiyorum.
    ARZ EDERİM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*