Citibank’a iş başvurusunda bulunun / Citibank iş ilanıCitibank kendisini resmi web sayfasında şöyle anlatıyor:

Citi, 200 yıla yaklaşan deneyimi ile 6 kıtada 100’ü aşkın ülkede, yaklaşık 200 milyon müşteri hesabı ile faaliyet göstermektedir.
Türkiye’deki faaliyetlerine 1975 yılında kurumsal bankacılık hizmetleri ile başlayan Citi, 1981 yılında şube statüsünde faaliyetlerine başladı. Ancak Citi bu tarihten çok daha önce, Türkiye’deki otoyol projeleri, elektrik santralleri ve barajlar gibi pek çok kalkınma projesinin finansmanında yer almıştır. 1996 yılında bireysel bankacılık, 1998’de ise ticari bankacılık hizmetleri sunmaya başlayan Citi, kurumsal ve ticari müşterilerine Krediler, Hazine Ürünleri, Kurumsal Finansman, Nakit Yönetimi, Dış Ticaret Finansmanı, Menkul Kıymet Saklama Hizmetlerini sunmaktadır.
Citi’nin Türkiye’deki bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri, YTL ve döviz cinsinden Mevduat Ürünleri, Yerli ve Yabancı Yatırım Fonları, Bireysel Kredi ve Kredi Kartlarını kapsamaktadır.
Citi, şubeleri, ATM’leri, Citibank Online ve CitiDirect Online internet bankacılığı ile CitiPhone ve CitiService telefon bankacılığı kanalı ile kurumsal, ticari ve bireysel bankacılık müşterilerine hizmet sunmaktadır.
Citi, 2007 yılında %20 hissesini alarak Akbank’a stratejik ortak olmanın yanı sıra, yine aynı yıl Opus Menkul Değerler A.Ş.’yi satın alarak Citi Menkul Kıymetler A.Ş olarak Türkiye’de menkul kıymetler hizmeti sunmaya başlamıştır
Citibank A.Ş. Misyon
Misyonumuz: “Citi; bireylere, kurumlara, toplumlara ve ülkelere sürekli hizmet sunmaktadır. Dünyanın zorlu dönemlerinden başarı ile çıkmış, en iyi fırsatları yakalamış, 200 yıllık deneyime sahip bir Banka olarak; sade, yaratıcı ve sorumluluk sahibi çözümler üreterek müşterilerimiz için en iyi sonuçları yaratmaya çalışırız. 160 ülkeyi, 1000’den fazla şehri ve milyonlarca insanı birbirine bağlayan bir kurum olarak; biz sizin global bankanız Citi’yiz.”
Prensiplerimiz (misyonumuzu yerine getirirken bize yol gösteren değerlerimiz)
Ortak Amaç: Tek bir ekip, tek bir amaç ile müşterilerimize hizmet sunarız.
Sağduyulu Finansman: Şeffaflığını koruyan, ihtiyatlı ve güvenilir bir şekilde işlerimizi yürütürüz.
Yaratıcılık: Müşterilerimizin yaşamlarını, bilgimizin derinliği, global ağımız, dünya klasmanında ürünlerimiz ve yeniliklerimiz ile geliştiririz.
Liderlik: En iyi eğitimleri almış yetenekli çalışanlarımızla; mükemmeliyet, girişim ve cesaret gerektiren, çeşitliliğin önde tutulduğu ve çalışanların performanslarına göre değerlendirildiği bir ortamda işimizi en iyi şekilde gerçekleştiririz.


Citibank’taki iş fırsatlarının incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için citibank internet bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Güncel döviz borsa bilgileri dolar euro döviz borsa bilgileri BORSA DÖVİZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*