Elginkan Holding’e iş başvurusunda bulunun – Elginkan İş İlanlarıElginkan Holding

Türk sanayiine hizmet veren,birçok iş dalında ilk üretimi yapmanın gururunu taşıyan Elginkan Topluluğu’nuntemeli, 1950 yılında Ankara’da Ekrem Elginkan Mühendislik Bürosu ile atıldı.İlk faaliyet alanı kalorifer tesisatı, şehir içme suyu isale hattı ve şehir şebekesi,baraj, demiryolu, karayolu ve inşaat taahhüt işleri oldu. Daha sonra, AhmetElginkan ve oğulları Ekrem, Cahit Elginkan tarafından ‘Ekrem, Cahit ve AhmetElginkan Kollektif Ortaklığı’ kuruldu.
1957 yılında baba ve oğullarınisimlerinin baş harflerinden oluşan ‘E.C.A. Presdöküm Sanayii Limited Şirketi’adı ile sanayiye yönelen Topluluk, sıhhi tesisat armatürleri üretimine başladı.


Topluluk, kurulduğu günden buyana faaliyet konularına; valf ve armatürler, seramik sağlık gereçleri, merkezive bireysel ısıtma ve soğutma cihazları, gazlı ve elektrikli su ısıtıcıları,beyaz ve kahverengi eşya, pik döküm ürünleri, kalıplar, gıda, inşaat,endüstriyel hammadde üretimi ve pazarlamasını da ekleyerek bugünkü ürünçeşitliliğine ulaştı.
Hammaddeden satışa kadar birbütünlük anlayışı içinde faaliyetlerini sürdüren Elginkan Topluluğu’nda buzincirin planlanması, icrası, şirket içi ve şirketler arasında sürekli veönemli ölçüde bilgi alışverişi ve yönetimi ile gerçekleştirilmektedir.
Bugün, çeşitli sektörlerde 3000çalışanı ve 19 şirketi ile faaliyet gösteren Elginkan Topluluğu E.C.A., SEREL,ARSEL, EMAS, ODÖKSAN, ELBA, AR, YAK ve SPİL SEREL markaları ile tüketiciyekaliteli ürün sunmaya devam etmektedir.
Elginkan Holding’e iş başvurusunda bulunmak, açık pozisyonları öğrenmek için firma adresini ziyaret ediniz.

“Elginkan Holding İş Başvurusu”3 yorum

  1. Hayırlı günler ben hacı Türkiye geneli tumseyirlerde çalışırimm büyükbaş ve küçükbaş hayvan bakimi ve ağaç bakimi üzerine sertifikaların bulun makta tercubem 20 yillikbtercubem var sağım buzaga bakım yemleme kuzu bakimi ve totlamakta dahil buna traktör her cecit Makina kullanimi ve hayvan bakimi yapılır ağaç ekim dikim sorum yapmaktayım atarsanız görüşelim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*