Evde Amigurumi Yaparak Para Kazanma

Evde Amigurumi Yaparak Para Kazanma
Evde Amigurumi Yaparak Para Kazanma


Amigurumi ile para kazanmak istiyorum diyorsanız kurslara katılma, oyuncak yapma, örnek şablonlar bulma satış yapılabilecek yerler konusunda bazı tavsiyelerde bulunduk. Amigurumi bebek yapılışı çok keyifli olup boş vakitlerinizi üreterek geçirmenizi sağlayacaktır. Hem keyif alacağınız bir işi yapıp hem de para kazanmak çok güzel olacaktır.

Evde Amigurumi Yaparak Para Kazanma
Evde Amigurumi Yaparak Para Kazanma

Amigurumi Malzemeleri Nelerdir?

Amigurumi tığla örme teknikleri kullanılarak oyuncak yapmaktır. Amigurumi oyuncak yapmak istiyorsanız 2 veya 2.5 mm tığ, coton ip ve boncuk elyaf gerekmektedir. İpte benim size tavsiyem Yarn Art Jeans veya Alize Cotton Gold ipleri kullanabilirsiniz. Bu iplerde renk seçeneği oldukça geniş olup çok güzel konbinler elde edebilirsiniz.

Kolay amigurumi tarifleri birçok yerden bulmak mümkündür. Bunun için eğer bir kursa katıldıysanız, kursta eğitim veren hoca size çeşitli tarifler verecektir. Bunun dışında, muhtelif kitaplarda bu konuda verilen pek çok şablon bulunmaktadır. Yabancı siteler aracılığı ile de tarif elde etme imkanı bulabilirsiniz. Çok kolay modellerin yanı sıra zor modeller de bulunmaktadır.

Amigurumi satmak istiyorum diyorsanız yaptıklarınızı instagram hesabınızda sergileyebilir veya yakın çevrenize satış yapabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret ile sanal dükkan açarak ürünlerinizi internetten satabilirsiniz.

Amigurumi alan yerler için el işi oyuncak satan yerleri araştırabilir ayrıca, eve oyuncak işi verenler için konu altına mesaj bırakabilirsiniz. Siteyi takip ederek satış yapan yerlere bu şekilde toplu sipariş alabilirsiniz. Amigurumi satış fiyatları çok çeşitli olup yapılan ürüne göre fiyat değişmektedir.

Amigurumi oyuncak fiyatları küçük bir oyuncakta fiyat 40 TL civarında olup 150- 200 TL fiyatlara kadar satılmaktadır. Siz de yaptığınız ürünlerin fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Amigurumi oyuncak tarifleri birçok yerden bulabilirsiniz. Biz de sitemizden sizinle bir tarif paylaşacağız. Amigurumi bebek yapılışı tarifleri çok çeşitli olup yapmayı öğrendikten sonra istediğiniz modeli keyifle yapabilirsiniz.Amigurumi ücretsiz tarifler arıyorsanız konu altına mesaj bırakarak istediğiniz tarifi yazabilirsiniz. Amigurumi şablonları ile siz de rahatlıkla birçok güzel oyuncak yapabilirsiniz. Çocukların çok beğeneceği güzel oyuncakları zevkle örebilirsiniz.

Amigurumi kursu İstanbul için İSMEK’ lerde verilmektedir. Çeşitli İSMEK merkezleri arasından evinize en yakın kursu seçerek, her yıl belli zamanlarda açılan kurslara yazılabilirsiniz. İSMEK kursları ücretsizdir. Bu kurslara katılım sonucu sertrifika verilmektedir. Böylece hem eğlenceli bir uğraş edinip hem de evde para kazanma imkanı bulabileceğiz bir meslek edinebilirsiniz. Amigurumi kitabı alıp evde de kitaptan öğrenebilirsiniz ancak kendi kendinize öğrenmeniz biraz zor olabilir. Örgü bebek kursu için özel kurslara da gidebilirsiniz.

Amigurumi oyuncak yapımı anlatımlı videoları izleyerek te öğrenmek mümkün. Daha önceden tığ ile basit birkaç şey ördüyseniz çok kolay amigurumi öğrenebilirsiniz.

Evde Para Kazanma ile ilgili aşağıdaki konuları okuyabilirsiniz:

Evde ne iş yapılır diye soran pek çok kişi bulunmaktadır. Evde yapılabilecek işler çok çeşitli olup size fikir vermesi için diğer yazılarımızı da okumalısınız. Evde nasıl para kazanabilirim diye soranlara ilk başta el becerilerinden para kazanmalarını tavsiye ederiz. El yapımı oyuncak üreterek satabilirsiniz. El yapımı hediyeler çok beğenildiği için pek çok kişi sizin ürettiklerinizi iyi paralara satın alacaktır. Günde iki üç ürün satarak aylık ciddi bir gelir elde edersiniz ve yaptığınız işten keyif alırsınız.

Evde kolay para kazanma aslında çok fazla seçenekli olup paketleme işi yaparak ta para kazanabilirsiniz. Çok fazla beceri gerektirmeyen herkesin kolaylıkla yapabileceği paketleme işleri yaparak ek gelir elde etmek mümkündür. Evden işveren firmalar internetten iş ilanları vermektedir. Ek iş ilanları her gün güncellenmekte olup size uygun işi bulabilmek için düzenli olarak aramalısınız. Ek iş fikirleri için diğer yazılarımızı da okumalısınız.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*