Evde Dikiş Nakış İş Yapma, Evlere Ek İş Veren FirmalarEvde Dikiş Nakış İş Yapma, Evlere Ek İş Veren Firmalar

NAKIŞ İŞİ ARIYORUM VE NAKIŞ İŞİ VERENLER İLANLARI : Makinada fason dikim yapmak istiyorum, evlere nakış işi verilir, evlere dikim işi veren firmalar, fason nakış işleri ilanları bul, internetten  nakış işi arıyorum. Tekstil ve konfeksiyonla ilgili, evimde dikim işi yaparak gelir elde etmek istiyorum diyen hanımlar, nakış işi arıyorum dikim dikiş nakış işi arıyorum, nakış iş arayanlar listesi yayınlanıyor.Günümüzün zorlaşan hayat şartlarında pek çok ev kadını dikiş – nakış işleri sayesinde para kazanıyor ve aile bütçesine katkıda bulunuyor.

El becerisine güvenen, eli iğne tutan herkes pul, boncuk işlemesi yapabilir. Kadınların en başarılı olduğu sektörlerden biri de el işleridir.

Dikiş – nakış alanında yeteneğini geliştirmek isteyenler için düzenlenen kurslar var.

Belediyelerin düzenlediği kurslarda, İşkur meslek edindirme kurslarında ve Halk Eğitim Merkezlerinde her türlü dikiş, nakış boncuk işleme kursları bulunuyor.

Dikiş – nakış işinde ilerlemek isteyen hanımlar bu kurslara katılarak hem el becerilerini geliştirebilir hem de iş fırsatlarını yakalayabilirler.

Evlere iş veren firmalar bu kursları ziyaret ederek dikiş nakış işi yapan kadınlara ulaşıyor, kurs öğretmenlerine broşür ilan bırakarak evde çalışmak isteyenlere ulaşma imkanı buluyor.1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*