Evde Ek İş İmkanı Sağlayan Firmalar

Evde Ek İş İmkanı Sağlayan Firmalar

Günümüzde en fazla rağbet gören çalışma şekillerinden biri de firmaların evlere verdikleri işlerdir. Bilhassa ev kadınları vakitlerini değerlendirip aile bütçesine katkıda bulunmak için evde çalışma sistemine talep göstermektedirler. Ev hanımları en fazla evde incik boncuk işi yapmak, evde mandal yapmak, evde nikah şekeri paketlemek, evde kına paketleme yapmak benzeri işlere rağbet etmekteler.

Evde Ek İş İmkanı Sağlayan Firmalar

Evde ek iş yaptırmak isteyen firmalar çeşitli internet siteleri ve gazete ilanlarıyla evde yaptırmak istedikleri işleri duyurmakta ev kadınları da ilanlara başvurmak suretiyle firmayla irtibat kurup, uygun şartlarda anlaşma sağlamaktalar. Evde ek iş yaparak çalışan kadınlar hem zamanlarını değerlendirmekte hem de ürettikleri ürün karşılığı kazandıkları paralarla ailenin ufak ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için maddi kaynak yaratmaktalar. Evde yapılan ek işler çok önemli bir vasıf gerektirmediği için herkes tarafından rahatlıkla yapılabilecek türde işlerdir.

Evde yapılan ek işler işveren firma açısından da avantajlıdır. Bu şekilde elemanların çalışabileceği geniş çalışma alanlarına yapılacak yatırımlardan, elektrik, su, sigorta ve benzeri giderlerden kurtulan işverenler, üretim miktarını satışlarındaki artış ve azalışa göre istedikleri gibi kontrol edebilmektedirler.

Evde ek iş imkanı sağlayan firmaları araştırırken firmanın güvenilir olması, ödemelerini zamanında yapması gibi hususlara dikkat edilmelidir. Bunun dışında yapılacak anlaşmada sizi daha sonra zor durumda bırakacak şartların olup olmadığı önemlidir. Anlaşma maddeleri titizlikle incelenmeli, gerekirse uzman kişilere danışılmalıdır.

Evde ek iş imkanı sağlayan firmalar ve evde ek iş yapmak isteyen kişiler internet ortamında iletişime geçebilirler. Evde ek iş yaptıran firmalar sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerde değil Türkiye’nin her köşesinde bulunmaktadır.

Elemanonline evde ek iş ilanları

36 yorum

  1. Sermayesiz iş fırsatıyla para kazanmak ister misiniz? Hayallerin varsa ve ona ulaşmak istiyorsanız biz size hayallerinizin götürdüğü yere kadar yardımcı olacağız.
    Bu harika iş fırsatını inceleyerek sizde kazanmaya başlayın. Unutmayın hayalleriniz bir adım ötede olabilir!

  2. Ben ayşegül eskişehirde oturuyorum ev hanımıyım kendi evimde kına paketleme nikah şekeri süsleme iplik alma işi yapabilirim ayrıca hastanellere ve özel okullarada ayaklara giymek için galoşda yapa bilirim ama cevaplarınızı türkçe yollarsanız sevinirim

  3. evde çalışarak para kazanmak istiyorum, ne iş olursa yaparım.
    evden çalışarak aileme katkıda bulunmak istiyorum
    evde çalışarak para kazanılan şirketlerin listesi lazım.

  4. Merhabalar ben ev hanımıyım el becerim oldukça yüksek giyim üretim bölümü mezunuyum ayrıca üniversitede takı tasarımı okudum yalnız bölümümü bitiremedim boş zamanlarımı değerlendirmek ve ihtiyaçlarımı karşılayabilmek adına evde bir iş hayatım olsun istiyorum. Lütfen dönüş yapınız ihtiyacım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*