İş Bankası Güvenlik Görevlisi Arıyorİş Bankası Güvenlik Görevlisi Arıyor

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi arıyor. İş Bankası, Antalya İlçeleri, Kayseri İlçeleri, Konya İlçeleri, Hakkari İlçeleri, Gaziantep Şehir içi ve İstanbul Şehir içinde Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirmek üzere Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alacak.Yazılı sınav 18.11.2014 Salı ve İzleyen günlerde yapılacak ve alım sürecinde tüm aşamalar sonucunda başarılı olan adaylar kadroya dahil edilecektir. Aşağıda detaylarını verdiğimiz, İşe Alım Süreci, Başvuru Bilgileri, Sınav Bilgileri, Belge Hazırlama bilgileri ve başvuru koşullarına inceleyerek konu ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Genel Niteler

ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ
(18 KASIM 2014 VE İZLEYEN GÜNLER)

İŞE ALIM SÜRECİ:

Özel Güvenlik Görevlisi alım süreci

 • Başvuru
 • Dikkat Testi ve Çalışma Stilleri Envanteri
 • Mülakat
 • Belge hazırlama

aşamalarından oluşmaktadır.

Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görevlendirilecektir.

BAŞVURU:
Sınava başvurular 12 Kasım 2014 Çarşamba günü saat 10:00’a kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır.

Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

SINAV:
Sınav Yeri: Sınav İstanbul’da gerçekleştirilecektir.
Sınav Tarihi: Sınav 18 Kasım 2014 Salı ve izleyen günlerde yapılacaktır.
Sınav Davetleri: Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 14 Kasım 2014 tarihinde saat 18:00’den itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

BELGE HAZIRLAMA:

Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun
bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

BAŞVURU KOŞULLARI:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
 • 18 Kasım 1986 ve sonrasında doğmuş olmak.
 • Askerlik görevini tamamlamış olmak.
 • Geçerlilik süresi 18.11.2015 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak.
 • Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.
 • Antalya, Gaziantep, Hakkari, İstanbul, Kayseri ve Konya illerinde ikamet ediyor olmak.
 • Önlisans, lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak.
 • Boyu en az 175 cm. olmak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*