İspark İş Başvurusunda Bulununİspark İş Başvurusunda Bulunun

İspark eleman ilanları ve personel, işçi alımı, iş ilanları hakkında bilgiler.

İspark online iş başvuru formu

İspark Misyon & Vizyon

“Güvenle park ve güler yüzle hizmet anlayışı ile ulaşım araçlarının parklanma ihtiyacını karşılamak.”

“Etkin bir park yönetimi için mevcut kapasiteyi artırmak, kentsel ulaşım altyapısına güncel teknolojisi ve nitelikli ekibiyle katkı sağlamak.”

Kalite Politikası

“Kurumumuz, entegre ulaşım sistemine katkı sağlayacak müşteri odaklı hizmet anlayışını, kalite yönetim sisteminin şartları doğrultusunda geliştirmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.”

İlkelerimiz

Kalite
Güven
Yenilik
Şeffaflık
Verimlilik
Katılımcılık
Müşteri Odaklılık
Sosyal Sorumluluk

İspark’a iş başvurusu yapmak isteyenlerin İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne iş başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

İspark, yaşam şartlarına büyük kolaylık sunarak atraksiyon yaratacak kadar önemli bir yer edinmeyi başarmış bir kuruluştur. Caddelerde veya özel alanlarında büyük kolaylık ve bir o kadar da güven sağlayan kuruluşa sürekli eleman lazım bulunmaktadır. Bunun yanı sıra İspark iş ilanları sayfasından online iş başvurusu yapmak da bir o kadar kolay hal almayı başarmış bulunmaktadır. Akabinde de her zaman kalitesini ön plana çıkartan devasa yapıt sayesinde çevre görüntüsünde kötülük ve kirliliği ikinci plana atan ve de en uzman kadrosu ile hizmette kusur yaşanmayacak duruma getiren bir yapıttır. Hemen hemen ismini duymayanın kalmadığı denecek kadar özel ve kaliteli bir marka olmayı başarması ise uzman kadrosunun vermiş olduğu hizmete dayanarak gelişimde yüz tutmuştur. Bu yüzden de her zaman farklı bütünlemeleri göz ardı edilmeden tamamen el verişli hale gelmesini başarmıştır.Kadro konusunda oldukça hassasiyet taşımasının sebebi ise, hizmete tabi tutulan kişilere verilen değerin ne denli önem temsil ettiği konusunda altı çizili olarak belirtmek istemelerinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden de İspark personel alımı konusunda büyük bir açıklık kaydedilmiştir. Bunun yanı sıra hizmet ile kaliteli markanın birleşmesi ile büyük bir rekabete de yol açmayı başarmış bulunmaktadır. Akabinde her hangi bir sorun olmadan gelişime yüz tutan ve de her zaman ortamın en büyük kapasitesini almayı hak kazanmış bir kuruluş olmasından yola çıkarak büyük bir iş akışı sunmaktadır. Bu durum sayesinde de bir çok kişiye iş kapısı açılmıştır. O bakımdan dolayı da potansiyel gücü çok hızlı şekilde ilerlemeye devam etmektedir.

İspark iş başvurusu yapmak çok kolay yollar ile izlenmektedir. Bu yüzden de gelişim de her zaman büyük oranlar ile birleşim göstermeye devam etmektedir. Uzman kadronun önemi her zaman müşteri potansiyelinin yükselmesi ile belirlenmektedir. Yani kişi her ne kadar müşterinin ne denli önemli olduğunu belirtir ise o kişi kendini en huzurlu ortamda hissetmesine neden olacaktır. Bunu sağlamak ta tamamen kişilerin en değer verdikleri ortamlarda işçi alışında gösterilen hassasiyetlerden kaynaklanacaktır. Bu nedenle de kişi alışlarında dikkatli seçim yapılacaktır.

İspark Kariyer

İspark otopark işletmeleri işçi ve personel alımı, online cv doldurma, iş başvuru formunu

İspark insan kaynakları sayfasında bulabilirsiniz. İspark iş görüşmesi ve diğer tüm detaylar için İSPARK3 yorum

  1. Saygideger buyuklerim ben su anda bultur a.s de calismaktayim ve ekonomik olarak yeterli olmadigi icin ispark kiyi temizlik istac saglik a.s iston gibi birimlerde daha elverisli acagima inanarak birim olarak degistirmek istiyorum saygilarimla musa uzum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*