Kaynakçı İşi İlanları Gazaltı Kaynakçı ArayanlarKAYNAK İŞİ İLE İLGİLİ İLANLAR GAZALTI KAYNAKÇILARI ARAYANLAR BURADA : Türkiyedeki tüm illerde ve şehirlerde, kaynak işi ilanları gazaltı kaynak işi gaz altı kaynakçı arayanlar listesi, devamlı güncel ve sürekli yenilenen, kaynak iş ilanlarını burada bulabilirsiniz.
Tecrübeli ve deneyimli, işine ehemmiyet gösteren, prensipli, işine sadık, kaynak işi ilanları gazaltı kaynak işi gaz altı kaynakçı arayanlar.

Kaynakçı İşi İlanları Gazaltı Kaynakçı Arayanlar
Gazaltı Kaynak Operatörü olarak görev alacak;Meslek Lisesi / Çıraklık Eğitim Merkezi Metal İşleri, Makine, Döküm, Otomotiv bölümlerinden mezun olmuş eleman arayanlar.

İmalat konusunda deneyimli, Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Endüstriyel Mutfak Cihazları ve medikal ürünler üretiminde görev alacak, Elektrik veya argon kaynağı konusunda tecrübelieleman arayanlar.Bir önceki yazımız olan Gişe Elemanı İlanları başlıklı makalemizde gişe elemanı iş ilanları ve part time iş hakkında bilgiler verilmektedir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*