Knorr Üniversite HarcıDünyanın dört bir yanındaki Knorr-Bremse çalışanları üç yılda bir işverenleri ile ilgili görüşlerini bildirme imkanına sahiptir. Bilgilerin gizliliği, anketi bağımsız bir enstitünün uygulamasıyla sağlanır. Anketler anonim bir şekilde değerlendirilir, böylece hangi bilgilerin kimin tarafından verildiği bilinemez.

Anketin hedefi, çalışan memnuniyetini belirlemenin yanı sıra çalışma şartlarının iyileştirilmesi için öneriler almak ve bunları gerçekleştirmektir. Kararlaştırılan ve belirgin bir şekilde tanımlanan bir süreçle sonuçlar çalışanlara bildirilir ve uygulamalı çalışmalarda bu sonuçlarla çalışılır. Bunun sonucunda da özel önlemler belirlenir.Tüm önlemler ve öneriler, en son uygulanan üçüncü dünya çapında çalışan anketinde ilk defa merkezi olarak çevrimiçi bir veritabanına kaydedilmiştir. Veritabanına ayrıca ekipler tarafından tanımlanan yetkililer de kaydedilmiştir. Dünya çapında toplam 73 farklı ekip tarafından 90 öneri ve 449 önlem tanımlanmıştır.

Çalışan anketi aracı, artık Knorr-Bremse’ye entegre edilmiştir ve farklı görüşler ve değerlendirmeler sağlamaktadır. 2002 yılından beri göreceli eğilim oldukça olumlu ve Knorr-Bremse neredeyse tüm konularda değerlendirme ortalamasının üstündedir.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*