Masör iş ilanları Masöz iş ilanları masor arayanlar

Masör iş ilanları Masöz iş ilanları masor arayanlar masöz masör

MASÖR ARIYORUM İLANLARI & MASÖZ VE MASÖR ARAYANLAR : özellikle tatil bölgelerinde ve turistik mekanlarda, masör ve masözlere oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır. yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte artan masör ilanları ve masöj ilanları burada yayınlanmaktadır. Masör iş ilanları Masöz iş ilanları masor arayanlar masöz masör işi arıyorum diyenler. masörlük ve masözlük belgesi olupta çalışmak isteyenler, tüm iş fırsatlarını buradan değerlendirebilirsiniz.

  • Masör arıyorum.
  • Masöz aranıyor.
  • işinin erbabı ve işini çok iyi yapan masörler alınacaktır
  • deneyimli ve tecrübeli masör aranmaktadır.

Masör iş ilanları Masöz iş ilanları masor arayanlar

Çeşitli masaj uygulamalarında tecrübeli ve sertifika sahibi, İnsan ilişkileri ve İletişim becerileri ileri düzeyde, Aktif satış ve ikna becerisi yüksek masör ve masöz aranıyor.

Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde görev alacak; Masör Belgesi olan, Masaj çeşitlerine hakim, Kişisel bakımına özen gösteren çalışma arkadaşları işe alınacaktır.

3 yorum

  1. Ben 1962 Artvin doğumlu olup 42 senedir Bursa da ikamet etmekteyim. Şimdi bu sene itibarıyla Antalya, da ikamet etmekteyim. 21 Yildan beri akupunktur, refreksoloji ve fitoterapi uzmanı olarak görev yapmaktayım. 8 sene İnegöl Oylat kaplıcalarında görev yaptım. 4 sene Almanya Fransa ve Hollanda, da çeiştli senelerde bel fıtığı, boyun fıtığı dizlerde sıvı çekilmesi omuz ağırıları romatızmal hastalarını tedavi ettim. Şimdi turizm bölgesinde çalışmak istiyorum. Saygilarimla. Uluslar arası diplomalarim mevcut olup yüksek lisans diplomam mevcuttur.

  2. HANIMLARA BEYLERE AKADEMİ KALİTELİ M-A-S-Ö-R-DEN KALİTE M-A-S-A-J İSTANBUL BOĞAZIN HER İKİ YAKASINA slm STRESİNİZE YORGUNLUĞUNUZA BOYUN BEL SIRT AĞRILARINIZA SIRT KULUNÇLARINIZA ÇÖZÜM. ZENGİN M-A-S-A-J PORTFÖYÜM OLAN MEDİKAL-FULL MEDİKAL-LENF- MANUEL-THAİ- SELÜLİT M-A-S-A-J- I – VE LİTERATÜRDEKİ TÜM M-A-S-AJ ÇEŞİTLERİMELE HİZMETİNİZDEYİM MESLEK YAŞANTIMDA 43000 KüSUR M-A-S-A-J VE BURAYA SIĞMAYACAK BOYUT VE ADETTE YÜZLERCE MESLEKİ RESMİM VE SENELERDİR KIRILAMAYAN REKORLARIM VARDIR. ŞİMDİ SİZ İSTANBULLULARA KENDİ EVİMDE HİZMET VERMEKTEYİM RANDEVU MESAJ ATINIZ.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*