Pronet Güvenlik’e iş başvurusunda bulunun – Pronet İş İlanlarıPRONET GÜVENLİK
PRONET, 1995 yılında 3 genç girişimci tarafından, güvenlikalanında Türkiye’nin en iyi hizmeti veren şirketi olma hedefiyle kurulmuştur.
Bugün, aktif olarak kullanılan 40.000’i aşkın alarm sistemi,gerçekleştirdiği 500’ü aşkın entegre güvenlik projesi ve % 92 müşterimemnuniyeti ile Türkiye’nin en çok güvenilen ve en çok tercih edilen lidergüvenlik firması olmuştur.
300’ü Elektronik Güvenlik sistemlerinde olmak üzere 1000kişiyi aşkın çalışan sayısı, Türkiye’nin 61 ilindeki teknik servis yapılanması,100’ü aşan araç filosu ve her ay 1.500 yeni müşteri katılımı ile Pronet,güvenlik sektörünün en büyük, en profesyonel ve en kurumsal firması olmaözelliğini korumaktadır.
Pronet, 2006 yılında Türkiye’nin ilk bağımsız girişimsermayesi şirketi olan Turkven ile % 50 yatırım ortaklığı anlaşmasıimzalamıştır. Turkven, aralarında Dünya Bankası (IFC), Avrupa Yatırım Bankası(EIB), Hollanda Kalkınma Bankası (FMO) gibi dünya çapında prestij sahibi finanskuruluşları içeren bir fonun yöneticisi konumunda bulunmaktadır.
Faaliyet Alanlarımız
PRONET, 2002 yılından bu yana hizmetlerini 3 ana başlıkaltında toplamıştır:


Pronet Alarm: Ev ve iş yerlerine, yüksekteknolojideki elektronik alarm sistemlerini kurar ve söz konusu mekanlarıPronet Alarm Merkezi’nden 7 gün, 24 saat izleyip, gerekli müdahalenin en kısasürede yapılmasını sağlar. Bugün 40.000’i aşkın aktif olarak kullanılan alarmsistemi ve Pronet’e her ay yeni katılan 1500 yeni alarm sistemi abonesinemaksimum güvenlik hizmeti vermektedir. Müşterileri arasında; Türkiye İşBankası, Türk Ekonomi Bankası, Kuyumcukent, CarrefourSA, DiaSA, Phillip Morrisgibi kuruluşlar yer almaktadır.
Pronet Sistem: Pronet’in, orta ve büyükölçekli kamu kurumları ve özel kuruluşlara, entegre güvenlik sistemleri kuranbölümüdür. Kurum ve kuruluşlara, kapalı devre kamera sistemleri, dijital kayıtsistemleri, kartlı geçiş sistemleri, yangın ihbar sistemleri gibi entegregüvenlik çözümleri sunmaktadır. Müşterileri arasında, Atatürk Hava Limanı veyurt çapında diğer 9 hava limanı, Akmerkez Alışveriş Merkezi, T.C BankalarBirliği, F Tipi Cezaevleri, IKEA, Hürriyet Media Tower, T.C Merkez Bankası,AVEA, Vodafone ve City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi gibi büyük kamu ve özelkuruluşlar bulunmaktadır.
Pronet Danışmanlık: Pronet’in,”Fiziki Güvenlik”, “Güvenlik Eğitimi ve Danışmanlığı”konularında hizmet veren şirketidir. Referansları arasında Türkiye Milli FutbolTakımları, Akmerkez Alışveriş Merkezi, İstinye Park Alışveriş Merkezi, AstoriaAlışveriş Merkezi, Astoria Alışveriş Merkezi, Pfizer, Alarko bulunmaktadır. 
Pronet Güvenlik’e iş başvusurunda bulunmak için Pronet’in resmi web sayfasını inceleyiniz.

“Pronet İş Başvurusu”İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*