Remax Türkiye’ye iş başvurusunda bulunun – Remax Türkiye iş ilanları1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çokgayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 78 Ülkede, yaklaşık 6700 0fisve 94.000 çalışanı bulunmaktadır. Ülkemizde TekŞirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye GenelMüdürlük, Türkiye ve KKTC’yi kapsamaktadır. RE/MAX Türkiye 208 ofisive2027 gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ileprofesyonel gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni işkurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır.
Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX,son 15 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonelgayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, enyeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadarTürkiye’de ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.
RE/MAX farkını yaratan en önemli etken eğitim… Eğitimlerin kapsamındadünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki sonyenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor.Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX TürkiyeBroker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarakbilgilerini yeniliyor.

Siz de RE/MAX dünyasının size sunabileceği birçok fırsatıdeğerlendirebilirsiniz;

·        Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınızbir yatırımla kendi işinizi kurabilir, bir RE/MAX ofisiaçabilirsiniz, ya da


·        Türkiye çapında sayıları her geçen gün artan RE/MAX ofislerindenbirinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz, ya da
·        Sektörde “profesyonel” hizmetverebilmek amacıyla RE/MAX tarafından düzenlenen GayrimenkulSeminerleri’ne katılarak “Gayrimenkul Profesyoneli” olmak için ilkadımı atabilirsiniz.
·        Dilerseniz, Türkiye çapında faaliyet gösteren 208 adetofisin listesine ve portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısayoldan ulaşabilirsiniz.
      Remax Türkiye’deki boş iş pozisyonları görmek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.
    

“İş Başvurusu”İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*