Soyak Holding İş Başvurusu YapSoyak Holding İş Başvurusu Yap
Soyak Holding İş Başvurusu Yap

İnşaat şirketi olarak tanınan Soyak Grubu gayrimenkul dışında enerji, çimento ve döküm alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Soyak 1961 yılında kurulmuştur..

Soyak’ ın ilk önemli projesi 1962 yılında Tuzla Piyade Okulu yatakhanesi ve subay lojmanlarını tamamlaması olmuştur. 1960 lı yıllarda çeşitli fabrika ve sosyal tesis projelerini hayata geçiren Soyak, ilk konut projesini ise 1970 yılında gerçekleştirmiştir. Yurt dışındaki ilk projesini 1975 yılında Libya’ da gerçekleştiren Soyak, böylelikle adını uluslar arası düzeyde duyurmaya başlamıştır.

Sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Soyak, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, geleceğe yönelik sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır

Bu yaklaşımla; 2007 yılında Çiğli Rotary Kulübü ile işbirliği yaparak, İzmir’de “Geleceğe Bir Damla Sakla” sosyal sorumluluk projesini başlatmıştır. İzmir’de bulunan 15 devlet okulunun su tüketim kanallarını tasarruf sağlayacak şekilde yenilemiş, 2008 yılında da projeyi İstanbul’a taşıyarak, Bostancı ve Karaköy Rotary kulüplerinin işbirliği ile çalışmalarına devam etmiştir. “Geleceğe bir damla sakla” projesi iki yıllık uygulamaların ardından toplam 33 okulda hayata geçirilmiştir.Soyak Holding İnsan Kaynakları Politikası

Organizasyon yapımızı; takımdaş, değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturmak, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmek ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları kuruluş haline gelmektir.

İnsan Kaynakları – (İK) süreci Soyak’ta, Holding İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörlüğü olarak temsil edilmekte olup, en üst karar mekanizması olan “Yönetim Takımı”nda yer almaktadır. Bu grup İnsan Kaynakları, Personel-Özlük İşleri, İdari İşler ve Kalite Yönetim Sistemleri’nden oluşmaktadır.
Soyak Topluluğu, bu sektörlerde lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine yakışan çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak amacıyla yararlı hizmetler vermeye devam etmektedir.

Soyak Holding faaliyet gösterdiği iş kollarında ihtiyaç olan pozisyonlar için elemanlar almaktadır. Soyak Holding Satış Uzmanları, Planlama Takım elemanı, Elektrik Takım lideri, İnce İşler Takım Lideri posizyonlarına eleman alımı planlamaktadır. Holding açık pozisyonlarını buradan takip ederek iş başvurusu yapabilirsiniz. Soyak Holding kariyer siteleri aracılığı ile de açık pozisyonlarını duyuruyor.

soyak.com.tr

Eleman online iş ilanları
Eleman Arayanlar2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*