Soyak’a iş başvurusunda bulunun – Soyak İş İlanlarıSoyak 1961 yılında kurulmuştur..

Soyak’ ın ilk önemli projesi 1962 yılında Tuzla Piyade Okulu yatakhanesi vesubay lojmanlarını tamamlaması olmuştur. 1960 lı yıllarda çeşitli fabrika vesosyal tesis projelerini hayata geçiren Soyak, ilk konut projesini ise 1970yılında gerçekleştirmiştir. Yurt dışındaki ilk projesini 1975 yılında Libya’ dagerçekleştiren Soyak, böylelikle adını uluslar arası düzeyde duyurmayabaşlamıştır.

80’li yıllara gelindiğinde dışa açılmaya başlayan Türk ekonomisindeki değişimve beraberinde getirdiği büyüme süreci Soyak için de geçerli olmuştur.İstanbul’ da çok sayıda modern yerleşim birimini yaşama geçiren Soyak, bugünekadar 50.000 kişiye ev sahibi olma imkanı sağlamıştır.

2004 yılına gelindiğinde Soyak, 3000 konuttan oluşan ve 320 bin metrekarelikalan üzerine kurulu Soyak Yenişehir’i tamamlarken bir başka büyük projeyibaşlatmıştır: Soyak Olympiakent.
İstanbul Avrupa yakasında, 1 milyon metrekarelik alan üzerine kurulu SoyakOlympiakent projesi de 2006 yılının sonunda sahiplerine teslim edilerektamamlanmıştır.

Soyak 2006 yılında, İzmir’ de ise 1568 konuttan oluşan Soyak Mavişehirprojesinin satışlarına
başlayarak 2007 yılında ilk etabı, 2008 yılında da ikinci etabını sahiplerineteslim etmiştir.
2007 yılında, İstanbul Kartal’da yer alan iki yeni projeye, Soyak Evreka 812konut ve Soyak Evreka Rezidans 126 konuttan oluşan projelere başlanmıştır. 2009Mart ayında Soyak Evreka, 2009 Temmuz ayında ise Soyak Evreka Rezidanssahiplerine teslim edilmiştir.2008 yılında satışa sunulan, İzmir Karşıyaka’da 2.250 konutluk Soyak SiestaProjesi’nin 1.etabının ardından 2. etabı da Ekim 2009 itibarıyla satışasunulmuştur. Projenin satışları devam etmektedir.
Soyak, sektöründe 47 yılı aşkın tecrübesi ile, birbirinden başarılı konutprojelerine imza atarken, bu ülkede faaliyet gösteren bir kurum olmanıngerektirdiği sosyal sorumluluk bilincini yitirmemeye özen göstermektedir. Buanlamda; topluma yararlı, sorunlara çözüm teşkil edebilecek sosyal sorumlulukprojelerine imza atmaktadır.

Soyak bu kapsamda hayata geçirdiği konut projeleri içerisinde yapımınıüstlendiği ve Milli Eğitim Bakanlığı’na teslim ettiği okullarla Türkiye’dekieğitim seferberliğine katkıda bulunmaktadır. Sosyal sorumluluk bilinciyle,eğitim dışındaki alanlarda da topluma faydalı olmayı amaçlayarak inşa ettiğisağlık ve kültür merkezleri, camiler, kamu binaları ve diğer sosyal yapılar ileyalnızca kendi proje alanlarıyla kalmayıp, yakın çevresinde de yaşamkalitesinin yükselmesine katkıda bulunmaktadır. Soyak; 2003 yılında, toplumsalsorumluluk kapsamında spor ve sosyal sorumluluğu birleştirerek farklı bireyselspor dallarında destek olmayı amaçlamış ve “Soyak Team”projesini hayata geçirmiştir.
5 yıllık süreci kapsayan proje, hedeflerine ulaşmış bir şekilde 2008 yılındasona ermiştir.

Sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Soyak,çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyalsorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, geleceğe yöneliksağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında builkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusunaodaklanmaktadır

Bu yaklaşımla; 2007 yılında Çiğli Rotary Kulübü ile işbirliği yaparak, İzmir’de”Geleceğe Bir Damla Sakla” sosyal sorumluluk projesini başlatmıştır.İzmir’de bulunan 15 devlet okulunun su tüketim kanallarını tasarruf sağlayacakşekilde yenilemiş, 2008 yılında da projeyi İstanbul’a taşıyarak, Bostancıve Karaköy Rotary kulüplerinin işbirliği ile çalışmalarına devam etmiştir.”Geleceğe bir damla sakla” projesi iki yıllık uygulamaların ardındantoplam 33 okulda hayata geçirilmiştir.

“Soyak İş Başvurusu”1 yorum

  1. slm alayküm. sayın ilgili ismim Halil AKINCI uşaklıyım istanbulda yaşiyorum silahlı kimlik kartım ve sertikam var askerligimi dagci komondo yaptim başari ve takdir belgelerim var genel kurmaydan ehliyetim var lise mezuyum boy 1.80 sizinle çalişmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim sn.ilgili. SAYGILARIMLA

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*