Tab Gıda Van Restoran Yönetici Adayı ArıyorTab Gıda Van Restoran Yönetici Adayı Arıyor

Tab Gıda Van Restoran Yönetici Adayı İş Açıklaması

Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş…
Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu.
Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız.
Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri.
Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar.
Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’ nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir.
Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar.Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

Tab Gıda Van Restoran Yönetici Adayı İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Üniversite mezunu,
  • 30 yaşını aşmamış ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Yönetici yeteneklerine sahip,
  • Müşteri odaklı,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı,
  • Van’da ikamet eden

adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

Eleman online Van iş ilanları
Restoran Yönetici Adayı Arayanlarİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*