Tanoto Temizlik Elemanı Arıyor

Tanoto Temizlik Elemanı Arıyor

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia Otomobil ve Hafif Ticari Araç, Ford Trucks Kamyon bayilikleri ile otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında buluşturarak, yeni ve ikinci el Satış, Servis, Sigorta ve Finansman hizmetleri ile müşterilerimize en iyi satın alma deneyimini yaşatmaktadır.

Geniş araç filosu ve yurt geneline yaygın 500 anlaşmalı servis ağı ile her sektörde 600 adet müşterimize Uzun Dönem Filo Kiralama hizmeti vermekteyiz

Tanoto Temizlik Elemanı Arıyor

Uzun döneme dayanan iş tecrübemiz, bilgimiz ve güvenirliliğimiz ile müşterilerimize ikinci el araç satışında daha yakın olabilmek amacıyla, haftada 5 gün ikinci el online açık arttırma hizmetini sunmaktayız.

Kurulduğu günden bu yana “Mutlu Çalışan eşittir Kaliteli İş” ilkesini ön planda tutarak iç ve dış müşteri önceliğine önem veren Tanoto, 400’ den fazla çalışanı ile 80.000 m2 açık, 35.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

Güçlü kadrosu ile hızla büyüyen Tan Oto Ailesi olarak, Plazalarımızda görevlendirilmek üzere, tüm temizlik işlerinden sorumlu olacak, askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen Temizlik Görevlisi arıyoruz.

İŞ TANIMI

Plazanın tüm temizlik işlerini idame ettirecek Temizlik Elemanı aranıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*