Taşar Sigorta Aracılık Hizmetleri Satış Danışmanı ArıyorTaşar Sigorta Aracılık Hizmetleri Satış Danışmanı Arıyor

Taşar Sigorta Aracılık Hizmetleri Satış Danışmanı Genel Nitelikler

Taşar Grup şirketlerimizden Taşar Sigorta firmamız için Mahmutbey, Kartal ve Büyükçekmece lokasyonlarımızda görev alacak Sigorta Satış Danışmanları arıyoruz…

  • Tercihen, Üniversitelerin pazarlama, risk yönetimi,bankacılık ve sigortacılık ile ilgili bölümlerinden mezun,
  • Sigorta ürünlerinin satış- pazarlama ve yenileme işlerinden sorumlu olacak,
  • Sigortacılık sektöründe, benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübe sahibi,
  • Segem eğitimini tamamlamış,
  • TOBB ‘a kaydı yapılmış,
  • Ak Sigorta, Axa Sigorta Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Eureko Sigorta, Ergo Sigorta, Güneş Sigorta, HdiSigorta ve YKSigorta ekranlarından en az dördünü iyi derecede kullanabilen,
  • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (tercihen Polisoft programını kullanabilen)
  • İşlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak,
  • Kendine güvenen, kişisel gelişimine önem veren ve araştırmacı,
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan,

Sigorta Satış Danışmanları arıyoruz…

Taşar Sigorta Aracılık Hizmetleri Satış Danışmanı İş tanımı

MİSYONUMUZ

Taşar Sigorta Aracılk Hizmetleri A.Ş. içinde bulunduğu sektörde ileri gelen sigortaŞirketlerinin yetkili acenteliğinin yapmakta olan, çalışanlarının, müşterilerinin ve aracılığını yaptığı şirketlerin memnuniyetine önem veren, etik değerlerin bilincinde, gelişime açık bir şirkettir.

VİZYONUMUZ

Taşar Sigorta Aracılk Hizmetleri A.Ş.’ni sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği bir sigorta acentesi yapmak. Aynı zamanda, içinde bulunduğu sektörde sigorta şirketleri, sigorta acenteleri ve müşteriler arasında referans gösterilen bir acente haline getirmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Taşar Sigorta Aracılk Hizmetleri A.Ş.’ni uzman kadrosu ile müşterilerini bilgilendirmek,sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, müşteri ihtiyaçlarını soğru ve tam belirlemek,müşteri taleplerini karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici aynı zamanda yönlendirici bir rol üstlenerek, ’’müşteri odaklı’’ bir yaklaşım benimser.

Taşar Sigorta Aracılk Hizmetleri A.Ş. çalışanı şirketimizin faaliyet alanı içerisine giren her konuda etkinliğin, verimliliğin artması amacıyla, düzeltici ve önleyici faaliyetlerde bulunma, bununla beraber öneri geliştirme sorumluluğuna ve bilincine sahiptir

*SÜREKLİ GELİŞME: Taşar Sigorta Aracılk Hizmetleri A.Ş. çalışanlarının katılımı ile tüm süreçleri sürekli iyileştirmek, sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini artırarak rekabet ortamı oluşturmaktır.

*EĞİTİM: Taşar Sigorta Aracılk Hizmetleri A.Ş. çalışanlarının deneyim ve bilgilerini artırmak için gerekli ortam hazırlamaktadır.

*MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Taşar Sigorta Aracılk Hizmetleri A.Ş.; çalışanlarının,

Müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyet önemini benimsemektedir. Amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda, çalışanlarının, müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyetini sağlamak temel ilkemizdir.

Eleman online İstanbul iş ilanları
Sigorta Satış Danışmanı Arayanlarİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*