Toyzz Shop personel alımı iş başvurusuToyzz Shop oyuncak dünyasının başarılıyla ilerleyen perakande mağazalar zincirine sahip bir firmadır. Çeşitli oyuncakları için çocukların dünyasını renklendiren ve her yaşa hitap eden oyuncaklarıyla her talebi karşılar durumdadır. Böylesine eğlenceli ürünlerin bulunduğu mağazalarda iletişimin gücü ve keyifli bir iş hayatı kaçınılmazdır. Sizde Toyzz Shop ile çalışmak ister misiniz? Toyzz Shop eleman alımı ve iş başvuru fırsatlarını değerlendirin26 yıllık deneyimle “Toyzz Shop” markasıyla perakende oyuncak mağazalar zincirini kuran firmamız, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Samsun, Antalya, Aydın, Denizli, İzmit, Adapazarı, Eskişehir, Kayseri, Nevşehir, Bursa, Konya, Mersin, Hatay, Balıkesir, Tekirdağ ve Trabzon ‘da 71 mağazasıyla faaliyet göstermektedir.
Mağaza çalışanlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli eğitim almaktadırlar.Bu yönüyle Toyzz Shop yeniliğe, eğitime açık, kaliteli hizmet vermeyi prensip haline getirmiş bir markadır.
Mağazalarımızda sadece çocuklara yönelik ürünlerin dışında “hiç büyümeyen çocuklar” için de bulundurduğumuz zengin ürün çeşidi , yetişkinler tarafından da oldukça ilgi görmektedir.
“Canı evden çıkmak istemeyenler” ve “şehrinde henüz bir Toyzz Shop açılmamış olanlar” içinse artık “Toyzzshop.com” var. 24 saat bir tık uzakta, sizin için çalışan.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*