Uludağ personel alımı Uludağ iş başvurusuUludağ personel alımı Uludağ iş başvurusu

Türkiye’nin şüphesiz en kaliteli içeceklerini üreten bir firma da çalışmak ister misiniz? Uludağ gazoz firması özellikle uludağ maden suları ile son zamanda mükemmel çıkışlar yaşadı. 2009 yılında 107 milyon dolar ciro ile önemli bir yükseliş yakalayan Uludağ A.Ş. son reklam çalışması olan uludağ frutti extra ile dikkatleri tekrar üzerine topladı. Uludağ yeni personel alımları yaparak iş başvurusu yapmak isteyen herkesi insan kaynakları sayfasına bekliyor..

Uludağ A.Ş Hakkında:
Erbak Uludağ A.Ş.nin 2006′da taşındığı yeni üretim tesisleri İnegöl’e bağlı Yenice’de 45.000 m²’lik bir alan üzerinde kurulmuştur. Yaklaşık 20.000 m²’si kapalı alan olan yeni tesislerdeki meşrubat üretim kapasitesi 160 Milyon litredir. Uludağ Doğal Maden Suyu ve Frutti ise , Uludağ’ın eteklerinde bulunan Çaybaşı köyündeki tesislerde kaynağında şişelenmektedir.

Erbak Uludağ Mehmet Hakkı Bey tarafından kurulduğundan beri el değiştirmeden 4 nesildir aynı aile tarafından yönetilen bir aile şirketidir. 3. kuşak olan Nuri Erbak Bey’in evlatları Mehmet Hakkı Erbak ve Nuran Kızıl şirketin sahipleri olup, 4. kuşak da şu an bilfiil şirkette görev almaktadır.Üretim şirketine bağlı bulunan Erbak Uludağ Pazarlama, Satış ve Dağıtım A.Ş. ile bayilik sistemi ile çalışan şirket, İstanbul, Ankara ve İzmir”de bulunan bölge müdürlükleri ile tüm Türkiye’ye ürünlerini dağıtmaktadır. Ayrıca İstanbul’da bulunan Zincir Mağazalar Müdürlüğü Toplu Tüketim noktalarına yapılan satışları yönetmektedir. Tüm Türkiye’de 110 civarında bayi ile çalışmakta olan Erbak-Uludağ, Bursa , İstanbul, Ankara ve İzmir’de kendi araç filosu ile direk dağıtım yapmaktadır.

Şu an 11 ayrı segmentte 53 çeşit ambalaj versiyonunu tüketicisine sunan Erbak Uludağ, pazardaki en geniş ürün yelpazesine sahip firmalardan biridir. 1932 yılından beri aynı formülle ve Uludağ markası ile tüketicilere sunulan Sade Gazoz pazarında % 15 Pazar payına sahip olan firmamız maden suyu pazarında da % 9′luk Pazar payı ile 3. sırada yer almaktadır. Ayrıca 2002 yılında pazara sunulan Frutti markalı meyveli doğal maden suyunda büyük bir atılım yapan firmanın cola, portakal, meyve suları ve yine 2003 yılında pazara sunduğu Ice Tea gibi ürünleri mevcuttur.

Meşrubatçılık geçmişi köklü olan firma, deneyimli ve yenilikçi araştırma-geliştirme departmanı ile sürekli yeni ürünlerle ilgili çalışmalar yapmaktadır. Buna en son örnek olan yeni portakallı gazozu Uludağ Sarı ile de portakallı gazoz pazarına yeni bir ürün kazandırmıştır.
Grubun 2009 yılı sonu cirosu 107 milyon $ dır.1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*