Yapı Kredi’ye iş başvurusunda bulunun!Türkiye finans sektörünün iki güçlü ve köklü kurumu olan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçbank A.Ş.’nin güçlerini, tecrübelerini ve kaynaklarını bir araya getirerek daha iyisini sunmak için yarattığı birliktelikle yeni oluşumunu 2006 yılında tamamlayan Yapı Kredi, bugün her iki kurumun tarihini ve ortak değerlerini içeren bir finans devi haline gelmiştir.

1944 yılında Türkiye’nin ulusal çaptaki ilk özel bankası olarak kurulan ve ülke ekonomisinin ve bireylerinin finansal gücünün gelişmesinde büyük bir rol oynayan Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve 1980’li yıllarda Türkiye’nin en önemli sanayi ve hizmet grubu olan Koç Holding tarafından ülke ekonomisine katkı bilinciyle faaliyete geçirilen Koçbank A.Ş., 2 Ekim 2006 tarihinde yasal birleşmelerini tamamlayarak bugünkü Yapı Kredi’nin oluşması sağlanmış ve birleşme ile ortaya çıkan yeni oluşumun Yapı Kredi ismiyle yoluna devam etmesine karar verilmiştir.28 Eylül 2005 tarihinde Koçbank A.Ş. tarafından Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. hisselerinin %57.4’lük kısmının satın alınması ile başlayan bu süreç neticesinde, her iki Banka’nın yakaladığı uyum doğrultusunda yürütülen projeler ve kapsamlı çalışmalarla bugünkü Yapı Kredi yaratılmıştır. Bu süreçte Koçbank A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’de sahip olduğu hissedarlık oranını %57.4’ten %67.3 düzeyine çıkarmış ve 2 Ekim 2006 tarihinde Koçbank A.Ş.’nin Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’ye devri ile yasal birleşme süreci tamamlanmıştır.

Yeni yapı, hiç kuşkusuz Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’nin köklü tarihinde elde ettiği tecrübelerin, yenilikleriyle yarattığı itibarın ve Koçbank A.Ş.’nin sağlam mali ve ortaklık yapısının birlikteliğinden çok daha fazlasını ifade etmekte ve çok daha fazlasını hedeflemektedir.

“İş Başvurusu”2 yorum

  1. yapı kredi bankası ilk işe girişte ne kadar maaş veriyor bilgisi olan varmı.
    bazı bankalar çok az ücret ödüyor onca yıl oku dirsek çürüt sonra yol parasına talim et insanın asabı bozuluyor
    o kadar az maaşa çalışmaktansa evde oturmak daha mantıklı

  2. Ben büyük bir sermaye 80,000,000tl bin gerekir çünkü Merhaba, benim adım olan Juliana Michael, sahte kredi elinde dolandırıcılık kurbanı, ben bir sahtekarlık tüm en 29,000,00tl olmuştur, neredeyse ben gitmek için bir yer vardı, öldü benim iş sürecinde tahrip ben yine bu olay duramaz .. oğlumu kaybettim. Haziran 2014 yılında, ben, ben bu Tanrı sizi korusun devam etsin, size teşekkür etmek fırsatı kullanmak istedim sonuçta beni şirkette kredi güvenli yardımcı iyi bir anne Bayan Elina beni tanıştırdı bir arkadaş, iyi bir anne bir araya geldi Ayrıca hızlı sadece e-posta yoluyla Bayan Elina’nın aracılığıyla kayıt kredi ve güvenli kredi ihtiyacınız varsa, orada çok dolandırıcılık olduğunu, dost Türkiye’nin tavsiyelerde için bu fırsatı kullanmak istiyorum. Bu e-posta yoluyla bana ulaşabilirsiniz; Eğer herhangi bir şüpheniz varsa. O tek kişi güvenilir ve güvenilir olduğunu lütfen.
    Teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*