Yaşaroğlu Factoring’e iş başvurusunda bulunun – Yaşaroğlu Faktoring iş ilanlarıYaşaroğlu Factoring

1993 yılından Tatış Factoringadıyla kurulan ve yıllar içinde sırasıyla Tütün Factoring ve Yaşar FactoringHizmetleri A.Ş. olarak unvan değiştiren kuruluşumuz 2002 yılında TMSF’denalınarak yeni ortaklık yapısıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Yeni ortaklık yapısı ile kurumsal kimliğini yenileyen, sektöre ve yaptığı işefarklı bir bakış açısı getiren Yaşar Factoring, oluşturduğu yapıyla tüm küçükve orta ölçekli işletmelere, hızlı ve kaliteli faktoring hizmeti vermeyebaşlamış, müşteri odaklı çalışma anlayışı, genç ve dinamik ekibi ile rakipleriarasında sıyrılarak 9 senede toplam 45.000’in üzerinde işletmeye hizmetgötürmüştür.Küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üreten YaşarFactoring, maksimum 30 dakika içinde müşterilerinin tüm işlemlerini tamamlamayıtaahhüt etmekte ve Merter, İkitelli, Dudullu, Gebze, Bursa, İzmir, Konya,Ankara, Antalya, Adana, Gaziantep ve Denizli olmak üzere toplam 12 hizmetnoktasında 250’yi aşkın yetkin personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

Yaşaroğlu Factoring Finansman Hizmetleri Firması’ndaki açık pozisyonalrını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edeniz.

“Yaşar Faktoring İş Başvurusu”1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*