Yemeksepeti.com’a iş başvurusunda bulunun

Yemeksepeti.com'a iş başvurusunda bulunun
Yemeksepeti.com'a iş başvurusunda bulunun


Yemeksepeti.com Full-time Operatör Arıyor Ülkemizin en teknolojik ve ilk çevrimiçi yemek siparişi sitesidir. 2000 senesi içinde etkinliğe geçmiş olan Yemeksepeti.com ülkemizdeki paket servis anlayışına çok daha verimli ve süratli bir seçenek getirmeyi amaçlemektedir. Misyonu; ilk önce Türkiye’deki, daha sonra ise Orta Doğu ve Avrupa’nın ilerlemekte olan ülkelerindeki bütün internet kullanıcılarına ve alakalı bütün restoranlara, internetten yemek siparişi verebilme ve alabilme imkanı sağlamaktır.

Yemeksepeti.com'a iş başvurusunda bulunun
Yemeksepeti.com’a iş başvurusunda bulunun

Yemeksepeti.com ilk önce bu çerçevede olmak suretiyle yemek hakkındaki bütün mevzularda etkinlik göstermiştir. İnternet teknolojilerindeki tüm yenilikleri takip eden ve bu alandaki programların hepsinde Türkiye’de lider olan Yemeksepeti.com, günlük yaşamımızda oldukça ciddi bir yetersizlik olan ‘Acaba ne yesek?’, ‘Pizzacının telefonu kaçtı?’, ‘Telefon ile sipariş verelim ancak hep diet kola yerine normal kola geliyor’, ‘Menü olsaydı da neler yiyebileceğimizi görseydik’, ‘Acaba o buraya paket servis yapıyor mu?’, ‘Netteyim şimdi telefon açamam, bir daha bağlanmam da uzun sürer’, ‘Toplantıya girmeden siparişi versem acaba adam gelince bekler bekler gider mi?’, ‘Biberini bol koy dedim tekrar bal gibi tatlı geldi’ gibi yüzlerce soruna oldukça radikal bir çözüm getirmesi yönünden Türkiye’de bir ilki yapmaktadır.Yemeksepeti.com’a iş başvurusu

Full-time Operatör

Yemeksepeti.com İş Tanımı : Operasyon bölümünde görev alarak sipariş iletilmesi, takibi, destek telefonlarının cevaplanması gibi call-center benzeri bir ortamda çalışmak üzere full-time eleman aranıyor.

İşyerimiz konumu Beşiktaş/Balmumcu bölgesi olması göz önünde bulundurularak, ulaşım sorunu olmayacak adaylar tercih edilecektir.

Çalışmak isteyen adayların kısa özgeçmişlerini sepetebasvur@yemeksepeti.com adresine göndermesi gerekmektedir.

“İş Başvurusu”

İş İlanları3 yorum

  1. Yemeksepeti.com’da calısacak bir kişide olmazsa olmaz olan tek şey sabırdır bence. Günde onlarca kişiyle muhattap olup dert dinliyorsunuz çünkü. Ne istediğini bilmeyenler adresini vermeyenler vs…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*